Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Feitan vs Meruem

Kim yener ?

• Feitan Rising Sun yeteneği ile yener.

• Meruem yener.

• Kararsızım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kör topal

Yeni gördüm bu mesajı Evet darbe alması gerek. Yeteneğinin ismi zaten Pain Packer. Aldığı darbenin boyutuna göre Rising Sun'ın şiddeti artıyor. Kol kırığına karşılık o güçte bir güneş çıkarttı yani. Meruem'i indirmek için neleri feda etmesi gerektiğini sen hesapla. Feda edebileceği yeterli şey olduğu da muamma. Ha Feitan'ın tek yeteneğinin o olduğunu da sanmıyorum zaten. Nen yeteneğinin açılışını rakibine bir nevi beddua ederek yapıyor Fei. Rising Sun da giriş tekniklerinden biridir. Küfür etse kim bilir ne teknikler çıkarır. :D
Konuya gelirsek Meruem'i indirmeye yetecek kadar darbe alsa bile tekniği uygulayacak nefesi kalmaz bence.
Meruem de öyle uğraşıcak biri değil direk kellesini alır gider. Yani Feitan'ın daha girişte yapması lazım o tekniği ancak öyle. Normal bir vs'de 10 feitan gelse gene kral alır ama güneş tekniğinin max'ı kralı pişirir bana göre.

Meruem de öyle uğraşıcak biri değil direk kellesini alır gider. Yani Feitan'ın daha girişte yapması lazım o tekniği ancak öyle. Normal bir vs'de 10 feitan gelse gene kral alır ama güneş tekniğinin max'ı kralı pişirir bana göre.
Yahu diyorum işte, kol kırığına Zazan'ı indirdiği güneşi çıkarttı. Meruem'i indirecek seviyede bir güneş çıkartması için karşılığında neleri vermesi gerekir sence? Bence hayatta kalacağı sınırda bir şeyler verse bile en fazla Meruem'e biraz zarar verir. Sonra Meruem'in dokunmasına bile gerek kalmaz kendi kendine ölür.

Fatalpasa

Yahu netero nun zero sunun çok etiklemediği king e feitan napabilir

Zazan'ın dengi olan bir karıncayı Kite bile teklemişti. Hem o vs'yi hem de tekniği fazla abartıyorsunuz bence. Yeteneğin ismi güneş diye güneşe denk veya onun dinamiklerine sahip birşey oluşturduğu yok.

Zazan'ın dengi olan bir karıncayı Kite bile teklemişti. Hem o vs'yi hem de tekniği fazla abartıyorsunuz bence. Yeteneğin ismi güneş diye güneşe denk veya onun dinamiklerine sahip birşey oluşturduğu yok.
Mesele teklemek değil ki. Karıncalarla bildiğimiz oyun oynadılar. Kalluto bile kol bacak alarak indirdi. Adamlar işin tamamen zevkinde daldılar. Feitan'ın gücünü göstermek için vardı o vs sadece.

Feitan bir iki uzuv kaybedip güneşi açarsa bir ihtimal ama Meruem açtırır mı ? Zannetmiyorum açtırmaz.
Feitan gidip kendini dövdürüp dövdürüp Meruem'in karşısına çıkıp açarsa bana kalırsa Netero'nun dövüşten daha çok zarar verir. Ha yenebilir mi gönlüm ister ki yensin.

Kral Komugi ile karşılaşmasıyla ''insanlık'' kazandı, Yoksa Netero'nun da kellesini saldırdığı an alma şansı vardı ama yapmadı uzak bir bölgede konuşmayı denedi. Kral veya Meryem diyelim. Burada nasıl bir psikolojide olacak ? Sesten hızlı saldıran adama ayak uydurup kısa süre içinde 2 uzuvunu koparan adam Feitan'a bırak güneşi nefes alma izni verir mi ? Bunlar işin olmaz kısımları ama hepsini yoksayıp güneşe dayanır mı diye soruyorsak Meryem o güneşle yıkılmaz.

Mesele teklemek değil ki. Karıncalarla bildiğimiz oyun oynadılar. Kalluto bile kol bacak alarak indirdi. Adamlar işin tamamen zevkinde daldılar. Feitan'ın gücünü göstermek için vardı o vs sadece.

Feitan bir iki uzuv kaybedip güneşi açarsa bir ihtimal ama Meruem açtırır mı ? Zannetmiyorum açtırmaz.
Feitan gidip kendini dövdürüp dövdürüp Meruem'in karşısına çıkıp açarsa bana kalırsa Netero'nun dövüşten daha çok zarar verir. Ha yenebilir mi gönlüm ister ki yensin.
Senin dediğin kadar kefine dövüştüklerini sanmıyorum. Arada dediğin kadar fark olsaydı sadece fiziksel dövüşle de yenerlerdi. Hemen hemen hepsi en azından yeteneklerini kullanmakzorunda kaldı. Özellikle Feitan zaten dövüş aleyhine ilerlediği için yeteneğini etkinleştirebildi.
Ama dövüştükleri karıncalardan çok güçlüler miydi? Tabiiki arada belli seviyede bir fark vardı. Yine de o fark ne krala ne de muhafızlara referans olamaz bence.

Pain Packer ters bir yetenek. Ne kadar sınırı olduğunu bilmiyoruz. Ayrıca ölümden sonra güçlenen nen meselesi de var. Feitan'nın öleceği kesin, ama Meruem'den bir şeyler alabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık