Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Favori Oyun Karakteriniz

Çıkaracaklar ama işte.Bir yönetici diyor yeni motor için bekliyoruz.Diğeri diyor artık kar azaldı,gerek yok.Çıkaracaklar ama bizi de çileden çıkaracaklar.

Hiç çıkmazsa şaşırmam açıkçası. Steam'den parayı kırdıkları için oyun yapmaya gerek duymuyorlar sanki.
Half-Life 3 çıksa, Steam'dan kazandıkları paranın bile fazlasını kazanırlar. Millet 8 yıldır bekliyor. Reddit'te "HL-3?" diye topic açıldı. 1 saatte bilmem kaç milyon kez okundu, paylaşıldı, altına binlerce yorum atıldı.

Beklenti çok yüksek adamlar bir diablo 3 ün düştüğü duruma düşmesin diye temkinli yaklaşıyorlar sanırım. Hem grafik hem de oynanış olarak yenilik getirmeleri gerek yani gerek yokta işte millet eminim laf yapar zaten böyle bir sürü oyun var HL daha özel olmalıydı falan diye. Bu durumdan çekiniyorlardır büyük ihtimalle. Ayrıca buradan GOW'cu kardeşlerime selam ederim

Half-Life 3 çıksa, Steam'dan kazandıkları paranın bile fazlasını kazanırlar. Millet 8 yıldır bekliyor. Reddit'te "HL-3?" diye topic açıldı. 1 saatte bilmem kaç milyon kez okundu, paylaşıldı, altına binlerce yorum atıldı.
Haklısın aslında.Çok çok yüksek satış rakamlarına ulaşabilirler 3. oyun sayesinde.Bu kadar bekletmelerinin sebebi,beklentileri karşılayamama korkusu da olabilir öyleyse.

@Dattebayo..!
Bir gün herkes Gow'cu olacak. :cool:

Beklenti çok yüksek adamlar bir diablo 3 ün düştüğü duruma düşmesin diye temkinli yaklaşıyorlar sanırım. Hem grafik hem de oynanış olarak yenilik getirmeleri gerek yani gerek yokta işte millet eminim laf yapar zaten böyle bir sürü oyun var HL daha özel olmalıydı falan diye. Bu durumdan çekiniyorlardır büyük ihtimalle. Ayrıca buradan GOW'cu kardeşlerime selam ederim
Bkz Red Alert 3. Adamlar batırdı. 3. oyunlarda bir lanet var.

Gow olmasa Ps satışları yarı yarıya düşerdi heralde :D

Bkz Red Alert 3. Adamlar batırdı. 3. oyunlarda bir lanet var.

Gow olmasa Ps satışları yarı yarıya düşerdi heralde :D
Her anlamda, oynadığım en iyi oyundur benim gözümde GOW. Diğer ex oyunlarla birlikte ps3 ü şahlandıran şaheser satışlarda payı büyük tabi Gow için konsol alıp bitince satan adam tanıyorum kafa yapısını hala çözemediğim bir arkadaştır kendisi

Raiden, ya tanışıyoruz ya da benden çok yaşayacaksın lan

Her anlamda, oynadığım en iyi oyundur benim gözümde GOW. Diğer ex oyunlarla birlikte ps3 ü şahlandıran şaheser satışlarda payı büyük tabi Gow için konsol alıp bitince satan adam tanıyorum kafa yapısını hala çözemediğim bir arkadaştır kendisi

Raiden, ya tanışıyoruz ya da benden çok yaşayacaksın lan

Edit:Ben de bana atıf da bulundun sanmıştım. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık