Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    408
Yahu çoğu kişi bile lastik çocuk diye hatırlıyormuş seriyi eskiden izleyenlerin bu bile ortadayken Luffy'nin etkisinden etkisiz eleman gibi bahsedemezsin.

Ayrıca serinin başlarında ne hikaye vardı kaç karakter vardı da onlardan bahsediliyor. Benim bir şeyi kanıtlamama gerek yok. Zaten yapılan karakter popülerliği anketleri felan olsun her şey bu serinin Ana karakterinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Bir şeyi kanıtlaması dayanak göstermesi gereken sensin. Ben de sallarım. Bu serinin ana karakteri Foxy olsa daha fazla tutardı diye.
Etkisiz eleman mı dedim bunu şimdi sen söyledin.Luffy etkili ama bir yere kadar.
O anketler serinin herşeyinin Luffy olmadığını gösteriyor işte daha ne göstersin.

Bilir misin bilmiyorum ama Mushishi diye bir seri var.Tek adam ve çeşitli hikayeler var.Diğer karakterler önemsiz zaten hepsi birbirine benzer.Eğer one piece o şekilde bir seri olsaydı dediklerinde haklı olabilirdin.Ama değil.Mangaka bile diyor bir karakter yapınca tutamıyorum kendimi diye.Etki ediyor ki devam ediyor adam.

Bir insan nasıl kendini özetleyipte kendisinden tiksintisinden bu şekilde bahsedebilir? :D Büyük ironi.

Bu arada seriyi Mihawk için takip eden çok insan vardır haklısın.:D
@Millennium Wizard

Ben diğerleri önemsiz demedim. Ana karakterin başarısından bahsediyorum. Ki popülerlik sıralamarında birinci olması da en sevilen karakter olduğunu gösteriyor. Durum buyken başkası ana karakter olsaydı daha fazla tutar demen senin kafadan salladığını gösteriyor. Eğer sallamıyorsan neye göre bunu söylüyorsun? Söyle bilelim.

Ayrıca tek karakter üzerinden demedim. Öyle olsa sadece Luffy'i işaretlerdim. Ama bazılarının aksine Luffy-Zoro'yu aynı anda işaretleyen kişi de benim.

Ben en büyük etkenin o olduğundan bahsediyorum. Durum buyken farklı bir karakterle böyle bir başarıyı sağlaymacağından bahsediyorum. Ana karakterin değişmesi serinin kurgusunu da değiştirir. Zaten Ana karakterin kişiliği yüzünden herkes hayran kaldığı olaylar ve de duygusal anlar yaşandı.

Zoro'ya kalsa şu an Robin diye biri de olmazdı. Nami'de tayfadan olmazdı. Böyle rengarenk bir tayfada toplanamazdı.

Son düzenleme:
Bir insan nasıl kendini özetleyipte kendisinden tiksintisinden bu şekilde bahsedebilir? :D Büyük ironi.

@Millennium Wizard

Ben diğerleri önemsiz demedim. Ana karakterin başarısından bahsediyorum. Ki popülerlik sıralamarında birinci olması da en sevilen karakter olduğunu gösteriyor. Durum buyken başkası ana karakter olsaydı daha fazla tutar demen senin kafadan salladığını gösteriyor. Eğer sallamıyorsan neye göre bunu söylüyorsun? Söyle bilelim.

Ayrıca tek karakter üzerinden demedim. Öyle olsa sadece Luffy'i işaretlerdim. Ama bazılarının aksine Luffy-Zoro'yu aynı anda işaretleyen kişi de benim.

Ben en büyük etkenin o olduğundan bahsediyorum. Durum buyken farklı bir karakterle böyle bir başarıyı sağlaymacağından bahsediyorum. Ana karakterin değişmesi serinin kurgusunu da değiştirir. Zaten Ana karakterin kişiliği yüzünden herkes hayran kaldığı olaylar ve de duygusal anlar yaşandı.

Zoro'ya kalsa şu an Robin diye biri de olmazdı. Nami'de tayfadan olmazdı. Böyle rengarenk bir tayfada toplanamazdı.

Satışları ne kadar etkiler bilemiyorum ama daha önce de yazdım ciddiyet artardı Zoro ile.Bununla birlikte genel kalite artışı da olabilirdi o cıvıklık kaybolunca.

Neyse sen çok farklı düşünüyorsun anlaşamayacağız.Zoro konusu benim fikrim kabul ediyorum.Ama Luffy olmasa da benzer bir karakterle aynı başarı yakalanırdı buna eminim.Aksi için kanıt lazım.Serinin altyapısı çok sağlam çünkü ana karaktere bağlı değil.

Satışları ne kadar etkiler bilemiyorum ama daha önce de yazdım ciddiyet artardı.Bununla birlikte genel kalite artışı da olabilirdi o cıvıklık kaybolunca.

Neyse sen çok farklı düşünüyorsun anlaşamayacağız.Zoro konusu benim fikrim kabul ediyorum.Ama Luffy olmasa da benzer bir karakterle aynı başarı yakalanırdı buna eminim.Aksi için kanıt lazım.Serinin altyapısı çok sağlam çünkü ana karaktere bağlı değil.
Eminim demenle kanıtlamış olmuyorsun hiçbir şeyi Emre. Ben sana bildiğin bir veri üzerinden çıkarım yapıyorum. Cıvıklıktan bahsediyorsun. Ama cıvık dediğin karakter en çok sevilen karakter oluyor. Belki de cıvıklık sandığın gibi ciddiyetten daha fazla serinin tutmasını sağlıyor. Yani senin bahsettiğin şeylerin senin üzerindeki etkisini genele yayamazsın.

Yalnız şu yorum burda dursun.:D Sana OP'u övdürdüm ya bana helal olsun.:D

Db'nin başlattıgı akım artık bitti.Zoro gibi karekterler baskın rolde artık.Bunu serileri takip edenler farkediyordur zaten.Tersini yapmaya calısan serilerde bitti zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık