Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Fate/Zero

Olsun o kadar :D Ayrıca archerde savaşıyor yani . Tabi en güçlüsü o olduğu için pek bir şey yapamıyorlar . Yani burada Gilgamesh-sama'dan bahsediyoruz :D
Ya bence collesium gibi bi yerde vs atsalardı daha iyi olurdu herkes tek bu sefer herkesin bi şansı olurdu güç dengeleri hiç iyi değil mesela assassin de hiç birşey yok iskenderin foverim olmasına ragmen sadece adı var lanceri ve casteri zaten harcadılar berserkere dicek lafım yok gılgamışla saberde güle oynaya bitirdiler seriyi

Güzel sahne söyliyeceğim kirei ile kiritsugun vs si ile 9.bölüm iskenderin kral öğütleri baska birşey yok

Ama saglam bi kurgu ile süper birşey çıkardı hele siharbazların hiç bi etkisi yok sihirbazla beraber iyi kombine olup güzel saldırılar görme umudum vardı ama göremedim

Sonunda bitirdim fakat pek anlamadım ne olduğunu sonunda?
Şimdi Kase'yi yoketmedi mi Saber?Ee dilek nasıl kabul edilmiş oldu?Ayrıca kaseyi Kiritsigu kazanmıştı nasıl Peder'in oğlunun dileği gerçekleşti?Ve orda dünya mı yandı noldu çözemedim insanlar yaşamaya devam ediyor?
Ayrıca beklentilerimi karşılamadı konusunu okuduğumda daha farklı bir şey beklemiştim.:/
Zaman kaybı oldu sanki be benim için bilemedim yani.VS'ler falan da tırttı.

Sonunda bitirdim fakat pek anlamadım ne olduğunu sonunda?
Şimdi Kase'yi yoketmedi mi Saber?Ee dilek nasıl kabul edilmiş oldu?Ayrıca kaseyi Kiritsigu kazanmıştı nasıl Peder'in oğlunun dileği gerçekleşti?Ve orda dünya mı yandı noldu çözemedim insanlar yaşamaya devam ediyor?
Ayrıca beklentilerimi karşılamadı konusunu okuduğumda daha farklı bir şey beklemiştim.:/
Zaman kaybı oldu sanki be benim için bilemedim yani.VS'ler falan da tırttı.
Sonunu bildiğimiz halde bizim beklentimizi karşıladı sen bekliyordun ki karşılayamadı ? :) Noveline bakmak lazım o daha iyi diyenler vardı yabancı forumlarda tabii ki yeni nesil novel manyaklığı da olabilir.

Bende izleyeli fazla olmadı.Seri ve karakterler son derece kaliteliydi.Bunu izleyince fsn iyice veletlerin savaşı gibi geldi.Eskisinde Saber ön plana çıkıyordu ama burda pek esamesi okunmadı. Zero taktik,strateji ağırlıklı ve çok daha ciddi.Büyücüler tam donanımlı falan o açıdan daha iyiydi.Tek sıkıntısı eski seriye kıyasla adamakıllı vs içermemesi.

Sonunu tam anlamak için oyunları ve novelleri hatmetmek lazım bilenlerin yorumları vardı nette denk gelmiştim.

Ne bileyim Büyücü dendi hiç büyü göremedik düzgün.Kaseyi yaratacak kadar büyü gücü var ama 25 bölümde 0 büyü kullanıldı nerdeyse.
Çağırılan kahramanlar da pek etki etmedi.Rider kendini o kadar abarttı gitti tırt bi şekilde yenildi.Saber ve Archer harici diğer karakterler ne yaptı?Bilmiyorum ya beklediğim gibi değildi.Daha güzel olabilirdi.
Şu konuyla daha iyi bir anime yaratılabilirdi bence.

Kase savaşı olayı temelden fiyasko, f/sn'ın öncesini anlattığı için sonu açık/anlamsız kaldı o da büyük bir eksi, "Caster vs alayı" olayı hikayenin ruhuna aykırı ve "Gılgamış vs İskender" hayal kırıklığı oldu,

Çizimler harika, atmosfer (gerilim ve aksiyon) çok iyi yansıtılmış, üzerinde az durulmuş olsa da savaş/çatışma sahneleri çok başarılı (Kiritsugu vs Kirei en efsane anime savaşlarındandır), karakterler efsane (Saber ve Lancer hariç), Kiritsugu gibi bir adam var yani daha ne olsun,

İlk anda o gazla 9/10 vermiştim ama düşündükçe 8/10'a çektim puanımı..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık