Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Fallout (2024-)

İlk bölüme göre yorum yapacak olursam son dönemde çıkan popüler serilerin uyarlamalarına nazaran gayet iyi olmuş.

Amazon Prime Xbox için Fallout 76 kodu vermiş. Ben kullanmayacağım. İsteyen kullanabilir. :good:

YXXDKF76PCQ3Y3CYTKWKDWP3Z

İlk bölümü izledim, oyunculuklar kötü. Ortam tasarımları ve dünyasını beğendim. Fallout evreninde yaşasam kesinlikle çelik kardeşliğe katılırdım, oyunlarında da her zaman tarafım burasıdır. İlk bölüme göre 6,5/10 veririm.
Diziyi bitirdim, puanımı 8,5/10'a çıkardım. Amazon'un en iyi ve tek iyi yaptığı dizi olabilir. Oyunculuklar kötü demiştim, haksızlık etmişim, iyi olan da vardı kötü olan da. Maximus hariç, uzun zamandır bu kadar kötü bir oyunculuk izlememiştim.
Konu, hikaye anlatımı, atmosfer, cgi çok iyi.
Her oyundan alıntı ieyler vardı neredeyse amaaa New Vegas hastası biri olarak ranger'ı, mr. house'u görmek çok hoşuma gitti, özellikle sonunda strip'i görünce çığlık attım yalan yok..

Fallout 1, 2 ve New Vegas la uyuşmayan kısımları varmış galiba. Dizi canon bu arada. Eski oyunlardaki hikayeler belli bir yere kadar geçerli değil gibi gözüküyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık