Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Taslağını o yazıyor yani hikaye yine onun hikayesi diğer mangaka'da Mashima'nın taslağını çiziyor
Normalde öyle olduğunu biliyorum ama çok güvenmiyorum.
DBS'yi Toriyama,
Boruto'yu Kishi,
yazıyor bildiğimiz bu ama inanmıyorum, maşima da EZ'yi yazıyor zaten , haftalık iki seri çok zor, kısacası inanmıyorum. Gerçi hikayesi ana seriden daha kaliteli gözüküyordu.

Normalde öyle olduğunu biliyorum ama çok güvenmiyorum.
DBS'yi Toriyama,
Boruto'yu Kishi,
yazıyor bildiğimiz bu ama inanmıyorum, maşima da EZ'yi yazıyor zaten , haftalık iki seri çok zor, kısacası inanmıyorum. Gerçi hikayesi ana seriden daha kaliteli gözüküyordu.
Evet zor bir iş ama Mashima-sensei sıradan bir Mangaka değil ben onu biraz araştırdım sadece şuan değil geçmişte de fazla çalışıyordu yanlış hatırlamıyorsam rekoru bir haftada 60 sayfa çizmiş sadece buda değil arada oyun karakteride yapıyor hatta şuan bile FT ve EZ dışında 2 oyun daha yapıyor zaten geçmiştede bir kaç kere serisi ile birlikte spin-off yazmıştı.

O işin Fairy Tail'de öyle işlediğini hiç sanmıyorum açıkçası. Hatta arttırıp 5'i bile yetmez diyorum bizimkileri almaya artık.
Suzaku'yu gördük. Erza ile Natsu'ya sümüğünü atmadan tek attı geçti. Bunun gibi üç büyücü daha var. Ben kazandıklarını hayal edemiyorum. Bu nedenle farklı bir senaryo bekliyorum ama Maşima-sensei en iyisini bilir ve bizlerin hayallerini aşar. Her ne olacak olursa olsun heyecan dorukta.

Suzaku'yu gördük. Erza ile Natsu'ya sümüğünü atmadan tek attı geçti. Bunun gibi üç büyücü daha var. Ben kazandıklarını hayal edemiyorum. Bu nedenle farklı bir senaryo bekliyorum ama Maşima-sensei en iyisini bilir ve bizlerin hayallerini aşar. Her ne olacak olursa olsun heyecan dorukta.
Orası öyle ama bir söz var bu seride "Fairy Tail 2 kere yenilmez diye.". Ki Zeref dövüşündeki güçlerini sergilemediklerini düşünüyorum. O Zeref'i tekleyen Natsu bunları takmaz diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık