Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

66. müthiş bölümde Maşima-sensei sağ olsun ki bizlere Edo Erza, köle Erza, maid Erza, yaralı Erza, sado Erza, mazo Erza ve daha birçok modu ile Erza'yı gösterdi. Bölümün kalanı gölgede kaldı ama olsun, böyle bölümleri görünce iyi ki yaşıyorum diyorum. Heyecan dorukta, gelecek bölüm müthiş olacak.

67. müthiş bölüm birçok konuya açıklık getirdi. Ak Cadı diye bildiğimiz kişi aslında birkaç yıl önce Elentir'den Dünya'ya gelen Faris adında başka biriymiş. Bu şartlar altında gerçek Ak Cadı kim ve nerede gibi sorular doğuyor ama güzel oldu. Ak Cadı bambaşka bir macera konusu olabilir ya da olaya dahil edilecek. Biz bilemeyiz ama Maşima--sensei en iyisini bilir. Öte yandan Touka ile Faris aynı Elentir'den geliyorlar ama Touka Elentir'de sorun yok derken Faris Elentir yok edilecek diyor. Bu Faris'in karanlık geçmişine yönelik bir işaret olmalı. Faris Elentir'deki sahte mutluluğun ve gelecek olan büyük yıkımın bilgisine sahip, dünyasını kurtarmak için azimle çalışıyor. Artık önümüz açık, eminim ki FT lonca üyeleri böyle birini yarı yolda bırakmayarak Elentir'e giriş yapacaklardır, heyecan dorukta.

@Riful en beğendiğin fightları yaz buraya. 100 Yıl bölümleri olmasın bilmiyorum çünkü :D

Benim en sevdiğim Natsu&Gajeel vs Sting&Rogue.
Gildarts vs August iyiydi
Erza vs Kyoka efsaneydi
Dediğin gibi natsu-gajeel vs si de baya iyiydi
Erza vs 100 monster iyiydi. Anime baya güzel işlemişti.
Gajeel vs bloodman baya iyiydi
Genel olarak laxus un vs leri iyi oluyor. ( özellikle robot adamla olan vs )
Jellal vs jura iyiydi ama jellal vs oracion efsaneydi
Erza vs kagura iyi başlayıp kötü bitti.

@Riful en beğendiğin fightları yaz buraya. 100 Yıl bölümleri olmasın bilmiyorum çünkü :D

Benim en sevdiğim Natsu&Gajeel vs Sting&Rogue.
Erza vs Midnight
FT vs Hades
Lucy vs Angel
Natsu vs Jellal
FT vs Laxus
Erza vs Kagura vs Minerva
.....
....
...
.........
....

Birkaç yüz tane daha yazabilirim. Ejder biçerlerin savaşı zaman atlaması sonrası çok etkileyici olmuştu.
FT100'de özellikle birkaç tane savaş çok çok iyiydi ama yazmıyorum.

68. müthiş bölümle birlikte olaylar çok hızlanmış oldu. Artık her şey açıklığa kavuştu ve ana olaylar başladı. Esasında Elentir'e lonca gelir diye beklerken sadece Natsu Takımı oraya ulaştı. Diğerleri de olsa güzel olurdu ama bir bildiği vardır Maşima-sensei'nin. Belki sonradan dahil eder diye umuyorum ama tabii Maşima-sensei doğrusunu bilir. Hayırlısıyla Natsu ve Arkadaşları lanet olası Selene'ye haddini bildirerek Elentir'i kurtaracaklardır. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık