Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Bence çizim tarzları benzediği için bu yakışıksız yakıştırmalar yapılıyor. Yoksa hikaye içeriği ve karakter yapıları üzerine söz söylenecek düzeyde benzer değil. Her şonen ne kadar benzerse bu ikisi de o kadar benzer.

Dostum tam bir sıralama yapmak imkansız. Çünkü büyüleri sıkıntılı. Hepsi ayrı ayrı çok güçlü

------------------------------- (0. Sınıf)
Neinhart :(
Dimaria-çan :(
------------------------------(1. Sınıf)
August
Irene
Larcade
-------------------------------(2. Sınıf)
Serena
Bloodman
İnvel
-----------------------------------(3. Sınıf)
Jacob
Brandiş
Wall
Ajeel

Mard Geer bence arada kaynadı, bir türlü yenemedikleri biriydi. Bu savaşlar mangada gerçekleşse dediğin gibi olabilir ama hikaye etkisinden uzak şartlarda zor, tabii ben öyle düşünüyorum. Örneğin Seilah'ın kontol büyüsü var, Mira zaten şeytan formu olduğu için bağışıklık sahibiydi ama başkası tak diye düşüyor bu büyüye. Jellal'da kaçamaz ama işte, olay mangada gerçekleşse Jellal düşmez böyle bir şeye.

Büyücüler arasındaki savaşalarda her şey olabilir. Her sonuç mümkün. Midnight işte, tek başına herkesi harcıyordu ilk çıktığında, yetenekler, bilgi, hikaye durumu çok önemli etkenler. Yalnız yukarıda Tartaros'u fazla abartmışım :D Şimdi 12^liyi yazarken fark ettim de Spriggan Tartaros'u yenebilir.
Şeytanlar büyü değil lanet kullanıyor :D Neyse çok önemli değil büyü gibi aynı.

Spriggan Tartaros'u çok rahat yenebilir zaten. Seri ilerledikçe önceki loncalar yeni gelen loncadan güçsüz kalıyor zaten. Oracion Seis'i yeniyorlar Grimoire Heart çıkıyor siz ezik Oracion Seis'i mi yendiniz diyor. Sonra Tartaros çıkıyor en güçlü kara lonca biziz. Spriggan falan çıkıyor bunlardan apayrı bir seviye.

Bir de 0.sınıf tam olarak ne oluyor? :D
Oda ile Maşima-sensei yakın arkadaşlar, Oda ile birlikte beyin fırtınası yaptıkları bilinen bir gerçek ama op fanları daha fazla ve bütün övgüyü Oda'ya yöneltiyorlar. Maşima-sensei daha üretken zaten mangalardan gördüğümüz üzere.
Fairy Tail'de her karakter en azından dövüşüyor ya. OP'de daha çok Luffy'nin dövüşleri öne çıkıyor eğer çizerse de Zoro başkaların dövüşleri yok.

Haterları yüzünden hep uzak durdum bu seriden.

Haterları da hep görüşü değerli kişilerdi.

Ne yapsam ne yapsam? :s
Arkadaşlık olayını ve dövüşlerini takmayacaksan oku. Kurgu olarak çok kötü değil aslında, dövüş konusu dışında mantıksız olay yok. Hatta zaman konusunda Op'tan daha tutarlı. Güzel topluyordu. Fakir Op'u diyebiliriz.

Hele ilk baştaki çizimleri Op'un başlarını hatırlattığı için hoşuna bile gidecektir. Mashima, Oda'nın asistanı diye bir mit vardı sırf bu yüzden. xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık