Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Hayır Laxsus bir de yani Gajeel bile şüphe ediyor.. :D
Laxus da şüpheleniyor da lonca kuralları var sonuçta. Adamın düşüncesi kadın kötü olabilir ama bana veya arkadaşlarıma dokunmazsa o da benim arkadaşımdır görüşü var.

Touka'nın psikopat bakışlarının altından nasıl bir manyak çıkacak bakalım. Celal'i harcamasınlar da gerisi önemli değil.

Laxus da şüpheleniyor da lonca kuralları var sonuçta. Adamın düşüncesi kadın kötü olabilir ama bana veya arkadaşlarıma dokunmazsa o da benim arkadaşımdır görüşü var.

Touka'nın psikopat bakışlarının altından nasıl bir manyak çıkacak bakalım. Celal'i harcamasınlar da gerisi önemli değil.
Çok değişik bir düşünce bence .s hayır kadının iyi mi kötü mü diye düşünene kadar kadın loncada ki herkesin gücünü çalar. :D

Ne zaman usta olacak peki bu çocuk, yaşı geldi de geçiyor. Makarov'un artık gerçekten ölmesinin vakti gelmedi mi sence de?
Ölmüştü ama dirilttiler işte ne yapalım. Serena falan öldü, bizim taraftan gözle görülen bir kayıp yaşamadık.

Spoiler aldım da Makarov hala mı ölmedi be? :D
Makarov öldü diye bir arkadaş vaktinde çok kafamızı ütülemişti, onu esefle kınıyorum.

Makarov daha ölmez artık :(
Biri öldürmesin tamam da eceliyle ölsün artık. Kalp krizi yakışır reise.

Ölmüştü ama dirilttiler işte ne yapalım. Serena falan öldü, bizim taraftan gözle görülen bir kayıp yaşamadık.

Makarov öldü diye bir arkadaş vaktinde çok kafamızı ütülemişti, onu esefle kınıyorum.
Serena'ya yazık oldu harbiden ya, 4 tane azizi tek başına alabilecek kapasitedeki adamı Acnologia'ya yem ettiler. Gildarts'ı yem etselerdi iyi olacaktı.

Spoiler aldım da Makarov hala mı ölmedi be? :D
Çivi çakmış herif dünyaya, bırakmıyor rahat hayatı da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık