Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Agno nun büyü gücünün birazı Gildartsa geçmiş oluyormuş. Oraya bir tek o dedeyle vs yapmaya gelmedi herhalde :oleyo2:
Aynı olay tenrou arcında oldu aslında.Koca yolu geri döndü bi tek Bluenote'la savaştı ve kolay yendi.Ona rağmen gitmedi Hades'e.Yine gitmez bence :D Adam alem seviyor savaş sevmiyor

Edit: Dede dediği işte August yav

Dede kimdi? Master mı?
O değilde adamın hakkını vermek lazım. Tek kolla herkese meydan okuyor :hhh:
Agust ya işte dede ya da Mavis in çocuğu :D anla yani
Aynı olay tenrou arcında oldu aslında.Koca yolu geri döndü bi tek Bluenote'la savaştı ve kolay yendi.Ona rağmen gitmedi Hades'e.Yine gitmez bence :D Adam alem seviyor savaş sevmiyor

Edit: Dede dediği işte August yav
Valla hiç gelmeseymiş o zaman Maviş bir bakışı ile indirdi adamı? Bu adamı ne halt etmeye sokuyor olaylara zaten 5 yıla bir görünüyor.

Agust ya işte dede ya da Mavis in çocuğu :D anla yani

Valla hiç gelmeseymiş o zaman Maviş bir bakışı ile indirdi adamı? Bu adamı ne halt etmeye sokuyor olaylara zaten 5 yıla bir görünüyor.
August'la eşleşecek biri gerekiyor bu açığı kapatıyor.Hem 1 arc sakladı göstermedi böylece gücünü bilinmeze soktu.Yinede August'tan güçlü değildi ama yapay koluyla onu yenicek tek adamda Gildarts'tı.Aile duyarlılıkları olmasa Eileen'de August'ta ölecek karakterler değildi.Bir nevi bahanesi oldu Mashima'nın bu durumlar.Aslında iki arcta yapsaydı bunları ard arda güzel duygusal oldu derdikte aynı arcta üst üste yapınca olmadı bence.İlla bi duygusallık katmak istiyor.Acnologia'nın sonuda aynı olacak.
Aslında diğer shounenlerin klişelerinden kurtulacak bi hikaye ilerletmişti.Final arcında efsaneye dönüştürebilirdi.Şuana kadar beklentileri karşılayamadı :T
Şu Anna olayına çok yükseldim ben.Zeref en güçlü yıldız ruhu büyücüsü demişti onun için.Acnologia'ya denk çıkamaz ama kilit rol oynıycak gibi gibi.Finali görmeden umut kesmek istemiyorum sağlam final yapıcak bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık