Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    337
Kid de içten patlamalı haki olsaydı, kelepceleri cikaramaz mıydı? Gerçi Bm bile cikaramadı. E o zaman haki seviyen ne olursa olsun kelepçeyi cikaramıyor musun? Kafam da deli sorular.:bilmem:
Luffy ve reyleigh’in çıkardığı kelepçe patlayan kelepçe değil miydi? Deniztaşı değil ki o. Luffy rahat rahat meyvesini kullanarak dövüşüyordu diye hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum? Kid ve big mom’da kairesoki varsa durum farklı.

kid’de o haki vardır demiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama big mom’a o patlayıcılı veya bıçaklı kelepçe taksalar zaten çıkarmasına gerek yok hasar almaz. Kairesokiyi ise hakiyle çıkaran olmadı diye biliyorum.

Luffy ve reyleigh’in çıkardığı kelepçe patlayan kelepçe değil miydi? Deniztaşı değil ki o. Luffy rahat rahat meyvesini kullanarak dövüşüyordu diye hatırlıyorum yanlış mı hatırlıyorum? Kid ve big mom’da kairesoki varsa durum farklı.

kid’de o haki vardır demiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama big mom’a o patlayıcılı veya bıçaklı kelepçe taksalar zaten çıkarmasına gerek yok hasar almaz. Kairesokiyi ise hakiyle çıkaran olmadı diye biliyorum.
Sağol.:good: bencede Bm çıkaramadıysa kimse çıkaramaz.

Kid halihazırda 3 yonkou ile mücadeleye girip hayatına devam eden birisi...

Ah be benim bunu görmemem lazımdı. Kafamı kuma gömüp bunlar yaşanmamış gibi davranmam lazımdı. Tüh ya!!!

Kid halihazırda 3 yonkou ile mücadeleye girip hayatına devam eden birisi...

Ah be benim bunu görmemem lazımdı. Kafamı kuma gömüp bunlar yaşanmamış gibi davranmam lazımdı. Tüh ya!!!
İmparator olacak kişiler Luffy'den en azından 1 sumsuk yiyenler arasından seçiliyor. Bu Kid için üzücü bir durum. Muhtemelen Luffy dışında Katakuri İmparator olacak : P

Merak ettiğim nokta şu.Kid 2 yıl Rayleigh eğitimi alsa 1.5 milyar ödül alacak güce ulaşır mıydı ?:hmm:

Gerçi One Piece bu ve Kid agresif bir adam hiç belli olmaz.Kid eşit şartlarda yarışmış olsaydı belli mi olurdu sivil katliamıyla birlikte şu an ödülü 1.515 bile olabilirdi. :D
Sonuç olarak hamur var kral haki mevcut.Düzgün işlese Naruto - Sasuke vari bir rekabet ortaya çıkabilirdi.Ama nerede o günler bizimkine kırmızı halılar seriliyor eğitim denince.:artiz:

Artı Ace orada ölmedi dediğin şeyi yapıyor diye ölmedi malın teki kağıt parçasına domalırken öldü. :artiz:
Öldüm gülmekten yav yapma böyle:hhh::hhh:

Son düzenleme:
Plot muhabbetinin boku çıkmış. Karakterlerin her icraatını plota bağlamak ve sürekli buradan sallamak anlamsız. Bunun Luffy'si Zoro'su falan yok. Luffy bileğinin hakkıyla 17 yaşında Lucci gibi bir azmanı yenmiş adamdır. Kan revan içindeyken Croco'yu beton blokları parçalayarak havaya uçuran o an bunu yapacak gücü ve direnci gösteren adamdır. Zoro, zaten yaralı ve yorgunken minik bir baloncuğa temas ettiğinde feleğini şaşırtacak kadar acı çekmesine rağmen koca balon kütlesinin verdiği acıya, hasara dayanacak kadar dirayetli bir adamdır. Mangaka saçma sapan aksiyonlara girer arcları uzatmak için bundan hepimiz rahatsız oluruz. Ama karakterlerin bütün başarılarını plota bağlamak feci boş yapmak oluyor.

Ben gerçekten bıktım. Uzun zamandır forum en boş beleş en dandik dönemini yaşıyor. Forumdaki Luffy fanları vs Zoro fanları muhabbeti samimi söylüyorum ortamın ırzına geçmiş. Sürekli iki tarafın birbirine yalandan sallamasını okuyoruz.
Sayın yönetim bu arkadaşın yorumunu dikkatle okuyun. Son 4-5 ayın özetini yapmaktadır. Sırf yukarıdaki serzenişten dolayı doğru düzgün tartışma ve analiz konuları bile açılmıyor. Forumun tadı tuzu kalmadı. Gerekli önlemleri alalım iştişare ederek.
@Smoker
@Roronoa Zoro
@Tombe
@hdbfresh
@Kuroro

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık