Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shanks le kılıç tokuşturan adam çaylaklamı uğraşcak ?
İş Shanks'a gelince değişir haşa!

Kidd 2 yıl önce bir px'i yenemiyordu zar zor yani, Zoro 2 yıl sonra ise tek atıyor buda gösterir ki 2 yıl sonraki Zoro Kidd'İ düdükler burdan yardırın hesabı.

İroni yapmak istemiyor sıkıldım artık

mihawkı hep en güçlü shicbukai olrak düşündüm.bu fikrim hiç degişmedi.sonucta en güçlü shicbukai amirallerlede dövüsebilirdi.keza muhtemelen shanks daha yonko olmadan,mihawkta onla kılıcta denk dövüşmüş veya daha iyimiş.

hakisi olup olmadıgı tartısmalarında olması gerektigini ama olmadıgını gördügümüzü söyledim.malum şimdiye kadar kullandıgına dair emare görmedik.sonra bir cok kişi ama en iyi kılıcustasında nasıl olmaz,logiaları nasıl kesicek dedi.gördük atesi kagıt gibi kesen kılıc ustaları var.

şimdi burdaki durum su; içimdeki kanaat mihawkta 3 tip hakide var diyor.vede en güçlü shicbukai olarak gücü dofunda az üstünde bence.bu sartlar dahilinde kiddin sansı yok.sonucta kiddde, su an ortalama shicbukai gücünde.acein ödülünü gelişen ödüllere göre baz alırsak.ace ve enel en güçlü shicbukailer olarak,550 ve 500 lük ödüllerle rahatlıkla dof ve mihawka denk dövüsebilirler yenilseler bile... ben böyle bir cıkarım yaptım.

yine bu sartlar dahilinde kiddin gercekten cok iyi bir seviyeye geldigini görüyoruz.mihawkı kidd cidden zorlayabilir ama, bence mihawkın yenicegi bariz.eger 3 tip hakisi yada busoshoku hakisi yoksa bile, kidd paramecia ve celige hükmediyor.mihawkta celigi kagıt gibi kesiyor.yani neresinden cevirip bakarsan bak,vsde üstünlük mihawkta.

mihawkın kokutousunu kiddin yetenegi cekebilirmi ? normalde cekmesi lazım.ama manyetizmasının bir sınırı var.zoro belli bir mesafede bile olsa tutarsa kılıcların gitmiyecegini gösterdi.mihawk gibi, zoronun su an ki hayvani fiziksel gücünün bile üstünde, bir bedene sahip, kılıc ustasının kılıcını kaptırması, ne kadar olası ? bence yüzde 15 falandır.yani acık bir sekilde mihawk daha üstündür diyorum.

kidd - law - drake bunlar cok güçlü adamlar.muhtemelen yeni neslin en büyük 3 korsanı olurlar.ama su an luffy hariç,mihawk yada dofla asık atabilecek adam yok.oda yatsın kalksın rayleighe dua etsin ;)

[video=youtube;1Gli-94K4EQ]http://www.youtube.com/watch?v=1Gli-94K4EQ&feature=endscreen[/video]

yanlış anlaşılmalar olduğunu gördüğüm için mesajımı düzenleme ihtiyacı hissettim.bu videoyu paylaşma sebebim kesinlikle "kid kazanır" demek için değildi. aksine mihawk'ın yeteneklerini ve muazzam saldırı gücünü göstermek içindi. bu vs'te luffy'nin saldırılardan kaçmaktan başka yaptığı birşey yok ki mangakanında koruması altında olduğunuda unutmamak gerekir.

[video=youtube;1Gli-94K4EQ]http://www.youtube.com/watch?v=1Gli-94K4EQ&feature=endscreen[/video]

başka da bir şey demiyorum.
Bende buna değinecektim. Mihawk 2 sene önceki Luffy'yi kolayca ekarte edemiyor, sağa sola karavana kesmeler atıyorsa 2 sene sonra en kötü Law ayarı olan üstelik Mihawk'ın elinde tuttuğu kılıcın üzerinde manyetizma gücüne sahip olacak olan Kid'i yenmesine ihtimal vermiyorum.
Kid 2 sene önce manyetik gücü ile denizci taburunun elindeki topları, tüfekleri, kılıçları rahatça alabiliyordu.
Tek bir adama odakladığında ise etkisi daha da artacaktır. 2 sene sonra ise Law gibi bu gücü katlamıştır.
Mihawk'ın bu şartlarda tek şansı, b.haki verecek kılıcına ve Oda da diyecek ki b.haki ile desteklenmiş silahlara Kid'in manyetik gücü etki edemiyor. O zaman Mihawk derim.
Ancak Kid, Mihawk'ın tuttuğu kılıcı almasına gerek yok, kılıç tekniğini uygularken kılıcının dengesini bile bozsa, Mihawk birde üstüne 2 sene yeni dünyada pişmiş Kid'i yenemez.

Olaya nova vs Mihawk olarak bakmak yanlış olur, Kid'in şeytan meyvesi ters kılıçustalarına, yada top, tüfek kullanan kişilere.

Oda zaten b.haki yüklenmiş silahlara meyve gücünün etki etmediğini Akainu'nun magma yumruğunu Shanks'ın kılıcıyla durdurduğu sahnede göstermedi mi?

Oda zaten b.haki yüklenmiş silahlara meyve gücünün etki etmediğini Akainu'nun magma yumruğunu Shanks'ın kılıcıyla durdurduğu sahnede göstermedi mi?
Shanks ile Mihawk'ın haki seviyesinin aynı olacağını zannetmiyorum. Bu durumda Kid'in manyetik gücü işlerse, çok az bile işlerse bana göre Kid kazanacaktır.

Cc'nin nefes kesme olayını gördükten sonra bazı meyve güçlerine haki nin işlemeyeceğini düşünüyorum.Kidd'in gücüde bunlardan biri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık