Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law vs. Kaidou

Hangi taraf kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    117
Amiral lobisi senin kelle için geldiğinde pişman olmak için çok geç olacak desene :ehe:
Zorocuları da görüyoruz. Her şey karşıt olana kadar. Yalan mı :dd.d

@Ölüm Cerrahı ne dönüyor abi burada, sen beni etiketleyip çağırdın yardıma bir de adamlarla bir olup beni çekiştiriyorsun. Yeter vallaha bu saatten sonra senle işim harbiden yok yav. Benden uzak ol.
Hayda. Yine bana patladı. Bu senle ilgili değil, cevaplarım genel olarak. Amirale + yazdırmaya çalışıyorsun dedim diye gördüğüm muameleye bak. :( İki lak lak ediyoruz sadece.

Zorocuları da görüyoruz. Her şey karşıt olana kadar. Yalan mı :dd.d

Hayda. Yine bana patladı. Bu senle ilgili değil, cevaplarım genel olarak. Amirale + yazdırmaya çalışıyorsun dedim diye gördüğüm muameleye bak. :( İki lak lak ediyoruz sadece.
Yav seri sonunda zaten Kid+Law+Luffy dalacak hükümete devrimciler falan da olursa en az 5 yonko ediyor. Luffy'i Yonko seviyesini aştı şimdiden zaten direkt başka bir şey bulmak lazım ona. Olmayan şeyleri söylemiyoruz.

Yav seri sonunda zaten Kid+Law+Luffy dalacak hükümete devrimciler falan da olursa en az 5 yonko ediyor. Luffy'i Yonko seviyesini aştı şimdiden zaten direkt başka bir şey bulmak lazım ona. Olmayan şeyleri söylemiyoruz.
Son savaşa imparatoru aşarak girecek bir Luffy olur. Dragon'u da önde rol aldırırsa onun içinde diyebiliriz belki. Kid ile Law aşar mı ki, şuan sağ kol üstüler. Senin dediğini Luffy'nin rakibi için diyebiliriz. Artık IM ya da Akainu nasıl olacaksa.
Son savaşı kafamda da kurgulayamıyorum. O kadar çok müttefiki var ki Luffy'nin. Net konuşmak için eşleşmelerde önemli.

Son savaşa imparatoru aşarak girecek bir Luffy olur. Dragon'u da önde rol aldırırsa onun içinde diyebiliriz belki. Kid ile Law aşar mı ki, şuan sağ kol üstüler. Senin dediğini Luffy'nin rakibi için diyebiliriz. Artık IM ya da Akainu nasıl olacaksa.
Son savaşı kafamda da kurgulayamıyorum. O kadar çok müttefiki var ki Luffy'nin. Net konuşmak için eşleşmelerde önemli.
Son savaşa Law ile Kid'i hazırlamayacak olsa burada Big Mom'ı indirme misyonu vermezdi. Onlar garanti yer alacak. Dragon bir ihtimal.

Son savaşa Law ile Kid'i hazırlamayacak olsa burada Big Mom'ı indirme misyonu vermezdi. Onlar garanti yer alacak. Dragon bir ihtimal.
Son savaşta olurlar onda hem fikirim. Sence imparator seviyesinde mi getirmiş olur yoksa aşmış şekilde mi? Hikaye nezlinde Dragon'da garanti olmalı aslında. Hükümete karşı kurulmuş bir topluluktu onun ki. Ama güven vermiyor. Oda'dan kaynaklı. :dd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık