Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Euro 2016 Şampiyonu Kim Olur?

Sizce şampiyonayı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fransa'da ki turnuvanın başlamasına 28 saat kala böyle bir konu açayım dedim.Bakalım kimin tahminleri tutacak.

Fransa'da Varane sakatlığından dolayı,Benzema ve Nasri'de(2 yıldır) çeşitli nedenlerden dolayı kadroya alınmamıştır

Almanya'da Reus ve İlkay sakatlık sebebiyle Lahm ve Klose ise emekli olduları için kadroda yer almadılar

Diğer seçeneği
Avusturya,İsviçre,İzlanda,Arnavutluk,İrlanda,Kuzey İrlanda,Galler,Romanya,Slovakya,Macaristan

İngiltere ve Portekiz bu sıralar iyi gözükseler bile şans hiç bir zaman onların yanında olmadı. Türkiye nin bile finale çıkma şansını şans bakımından daha yüksek görüyorum. Ancak şampiyon kim olur dersek en büyük favorim İSPANYA. Almanya bir ihtimal Fransa yada belcikanin çeyrek final ötesi sürpriz olur. Her ne kadar kaliteli kadroları olsa da.

Fransa en büyük favori ama patlama ihtimali de yüksek.
Almanya her turnuvada favori, bu yüzden yarı finali garanti. Şampiyonluk neden olmasın.
Belçika yarı final görür fazlası olmaz yine.
Diğer süpriz yapabilecek takım her katıldığı turnuvada olduğu gibi Türkiye.
İspanya, portekiz, italya çeyrek finali bile göremezler.
İngiltere gruplardan bile çıkamaz, adamlar kaybetmeye mahkum yine.

Bana göre de kupayı kazanan takım Fransa olur.Oyuncularının formda olmasından ziyade ev sahibi avantajını/üstünlüğününden iyi yararlanacaktır.Sizinde bildiğiniz gibi büyük takımların özellikle maça direk etki eden lobisi hali hazırda bulunur.Bkz: Brezilya 2014'te gruptan bile çıkamayacakken(meksikanın 2 golü sayılmadı,hırvatistan maçında da hakemin yanlı bir şekilde maçı yönettiği apaçık ortadaydı) yarı finale kadar yükseldi.Tüm bu etkenleri göz önüne aldığımızda turnuvanın en büyük favorileri Fransa ve Almanya.Sürpriz yapabilecek takımlarda bana göre İzlanda,Türkiye ve Polanya.

Fransa-Almanya final oynar.Almanya kazanır :D Türkiye gruptan zar zor çıkar.İlk turda elenir.İngiltere gruptan çıkar bi iki tur gider patlar.Portekiz de aynı şekil.İspanya hayal kırıklığı olur.Bi İtalya sürpriz yapabilir.

Türkiye düşük bir ihtimsl sansi 10% almany ve ispanya yari yariya
portekiz ne yapaigcaga belli olmuyoyo 20% fransa 30%

geri kalanlar türkiye gibi 10%

bence almanya olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık