Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Eski Amazon Lily Kraliçesi Shakky

Ya Tutarsa?

• Tutabilir, olasıdır.

Kullanılan: 39 61.9%
  • Tutmaz, saçmalıktır.

Kullanılan: 24 38.1%

• Kullanılan toplam oy
    63
  • Anket kapatılmış .
O Küçük yaşlı kadından sonraki kraliçe aşık olup, aşık olduğu adama kavuşamadığı için ölmemişmiydi ben öyle hatırlıyorum...

O Küçük yaşlı kadından sonraki kraliçe aşık olup, aşık olduğu adama kavuşamadığı için ölmemişmiydi ben öyle hatırlıyorum...
Doğru hatırlıyorsun. Bu konuda ki görüşümü ana mesaja ekleyeceğim. Bana göre aşk hastalığı, ada halkının ve yöneticilerin gözünü korkutmak için çıkarılmış bir söylenti. Bir insanın aşkından öleceği durumu saçma geliyor çünkü. Bu kadar erkeklere karşı olan bir ada da böyle bir durumla karşı karşıya gelme ihtimali olan kraliçe için korku yaratması amacıyla uydurulmuş bir olay. Hancock'un belirtileri de tipik aşkından ızdırap olmanın gösterimi gibi. Ama sonunda öyle ölümün falan olduğunu düşünmüyorum. Tabii bu benim fikrim.

Güncellenmiştir.

Son düzenleme:
@Shakky kafama takılan şu oldu; birkaç yerde "imparatoriçe" yerine "imparotiçe" yazmışsın. Shakky ile Rayleigh'in evli olduğunu mangada okuduğumu hatırlamıyorum.

@Shakky kafama takılan şu oldu; birkaç yerde "imparatoriçe" yerine "imparotiçe" yazmışsın. Shakky ile Rayleigh'in evli olduğunu mangada okuduğumu hatırlamıyorum.
Bahsedilen yerleri düzenledim. Çok fazla kelimeyi tekrar ettiğimden ötürü hata yapmışım yazılışında.
Evlilik mevzusuna gelince ise şöyle bir bilgi var.
"One Piece Manga and Anime — Vol. 51 Chapter 498 and Episode 392, Shakuyaku calls Rayleigh "Uchi no hito" (うちの人; lit. person of my household), revealing that the two are a married couple."
Mangadan bulamadım şu an ama wikipedia da bu şekilde belirtilmiş. "Uchi no hito" ise japoncada kocam anlamına geliyor.

• Shakky - Shakuyaku , Şakayık Çiçeği
  • Hancock , Bahçe bitkisi / Celosia Çiçeği
  • Marigold , Kadife Çiçeği
  • Sandersonia , Çin Feneri Çiçeği
  • Gloriosa , Ateş Lalesi
Şurası beni tek başına ikna eder :) Çünkü tam Oda'nın tarzı. Kureha'nın ismine de bakayım dedim ama bulamadım hiçbir yerde anlamını.

Güzel teori olmuş eline sağlık.

Şurası beni tek başına ikna eder :) Çünkü tam Oda'nın tarzı. Kureha'nın ismine de bakayım dedim ama bulamadım hiçbir yerde anlamını.

Güzel teori olmuş eline sağlık.
Kureha'nın Kuja korsanı çıkması düşük ihtimal canım lakin Shakky ile bağlantısı olduğu konusunda daha net bir durum var ortada.
Teşekkür ederim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık