Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Yakışıklı Karakter

En Yakışıklı Gördükleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    283
Çoğu kişi King üzülmesin diye 3. oylarını ona attı. Şu anketi tek oylu açsaydı 20-30 oy anca alırdı.
Varsayımda bulunuyorsunuz sadece. Sanki üzülmesin diye attım dedi ankette ki çoğunluk. Son mesajlara bakarsan King'in yakışıklı olduğunu belirten kişiler var zaten.

Varsayımda bulunuyorsunuz sadece. Sanki üzülmesin diye attım dedi ankette ki çoğunluk. Son mesajlara bakarsan King'in yakışıklı olduğunu belirten kişiler var zaten.

1-2 ay sonra aç bakalım tekrardan tek oy şeklinde bu anketi. O zaman da birinci oluyor mu görelim.

Momo "bile" demeyelim, Momo yakışıklı çünkü. Zoro ve Shanks karizmanın öz evlatları haklısın ama karizmatik ve yakışıklı farklı şeyler.
Anketi açan ben değilim, o konuda da bir şeyi savunmadım, sadece King'e haksızlık etmeyin diyorum. :d

Mesajında inceden inceye "sen benden alıntı yaparken diğer kısımları kırpmışsın" iması seziyorum.
Bunun sebebi dediğin diğer şeyleri okeyleyip Ryo kısmına odaklanmamdı. Onun da yakışıklı olmadığını kabul ediyorsan okey. :d
Tahmin ettik tutmadı, bunu kabullenmeyecek kadar aptal değilim. Hâlâ yakışıklı demiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık