Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] En Vasıfsız Tayfa

En vasıfsız korsan tayfası?

• Kullanılan toplam oy
    290
Ortada cidden bir şey yokken nasıl Law sevmemekle Zoro fanlığına bağlanabiliyor, bide bu olaylardan en uzakta olan kişilerden birisi @Aiden . xd

@Miyata Ichirou haklı Kata taşıyor, Cracker da fena değildi.
Bm tayfası öyle bir tayfa ki.Normalde kaptan en fazla güven veren kişidir.Ama bu tayfada en az o güveni veren kişi Linlin,Perospero desen anca Pedro gibilere şekil yapıyor.Smoothie desen Oda kadını çizmemekte ısrar ediyor.O kalabalık ordu desen Germa'ya paket oluyor.Tüm kekte Kata,Cracker,Oven dışında ağırlığını hissettirmiş bir bm üyesi dahil yok.Linlin dahil buna.

Asıl soru şu. Hep güçlüleri mi kapıştıracağız? Vasat War başlasın. Bu vasatlardan hangisi hangisini alamaz?

Ben başlıyorum.

Mr.4 vs bobbin.

oyum Mr.4 e .

Law'ın tayfası o kadar oksijen israfı ki ben bunların kaptanı olsam bunlar yüzünden tuvalet, banyo sırası beklediğim ilk günün akşamına hepsini denize atardım. Yakalansalar ID'de hücreye atılmaz bina içinde boya, badana, sıva, temizlik gibi işlerde kadrolu çalıştırılırlar. Op evreninde taş çatlasın ırgat olacak adamlar ne seviyeler görüyor öyle rabbim en son Law'ın yoldan geçerken teklediği Kinemon'un zirve Wb'yle yumruk tokuşturduğunu gördüğüm an bu kadar etkilenmiştim herhalde. Bazı insanlar şanslı

Doffy ailesinin çapı belli ki ona rağmen iyi iş çıkardılar.

Bigmom korsanları tam boş. Katakuri ve Oven içlerinden sıyrılmış. Geri kalan ağzını açıp şaşırmış tepkisi dışında bir halta yaramayan sürüsü

O konumda olan adamların bir şeyler başarabilmesi gerekiyor.

Doffy ailesinin çapı belli ki ona rağmen iyi iş çıkardılar.

Bigmom korsanları tam boş. Katakuri ve Oven içlerinden sıyrılmış. Geri kalan ağzını açıp şaşırmış tepkisi dışında bir halta yaramayan sürüsü

O konumda olan adamların bir şeyler başarabilmesi gerekiyor.
Ben de bunu demeye çalışıyorum. Yani Law ne ki, tayfasından bir şeyler bekleyelim. Ancak Koca Ana Korsanları güya dünyanın en güçlü dört korsan tayfasından biri olmalıyken, düştükleri hallere bak. İçlerinde bir tane bile kafası çalışan adam yok. Cidden üç tane koyunu bile güdemez bunlar.

Ben de bunu demeye çalışıyorum. Yani Law ne ki, tayfasından bir şeyler bekleyelim. Ancak Koca Ana Korsanları güya dünyanın en güçlü dört korsan tayfasından biri olmalıyken, düştükleri hallere bak. İçlerinde bir tane bile kafası çalışan adam yok. Cidden üç tane koyunu bile güdemez bunlar.
E. Oda niye Katakuriyi wanoya getirmedi belli olmuş oldu.
İçlerinde Bi kafası çalışıp işe yarar o vardı çünkü.

Kurgu böyle işlenir anca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık