Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Daha önce dediğim gibi One piece Arc'larının çoğu, Naruto'nun filler köy maceraları gibi sıkıcı, ama gerçekte olması gerektiği gibi 15-20 bölüm yapsalar arc'ları o zaman iyi olurdu, uzatmak için 40-50 bölüm yaparsan olacağı budur.:artiz: Gerçekte One Piece'in 2/3 çöp nereyse:üzgünüm: Tayfaya her katılan için 40-50 bölüm harcandı oradan hesaplayın artık:gamyon:

Arc seçmekte kararsız kaldım, çoğunluğu sıkıcıydı:(

Edit = Öne çıkan Punk Hazard, Balıkadam ve Davul

Daha önce dediğim gibi One piece Arc'larının çoğu, Naruto'nun filler köy maceraları gibi sıkıcı, ama gerçekte olması gerektiği gibi 15-20 bölüm yapsalar arc'ları o zaman iyi olurdu, uzatmak için 40-50 bölüm yaparsan olacağı budur.:artiz: Gerçekte One Piece'in 2/3 çöp nereyse:üzgünüm: Tayfaya her katılan için 40-50 bölüm harcandı oradan hesaplayın artık:gamyon:

Arc seçmekte kararsız kaldım, çoğunluğu sıkıcıydı:(
Çöp Naruto forumlarında Op'a sallayan gençler geldi aklıma kardeş yorumunu okuyunca

BAA

Herkes gemide beklese bile tek Sanji uçarak gidip adadaki bütün problemleri 15dk da çözebilirdi. Gereksiz uzadı.

Şunu da eklemek isterim bundan sonraki hiçbir arc, eski arc'lar gibi sıkıcı olmaz. Tabii bazılarında hikayenin ilerleyişi açısından gereklilik vardı :cool:

Balıkadam adasında, antik silah ve Joy Boy...
Davul adasında, Dr Kureha'nın "D'nin Will'i hala yaşıyor mu" lafı ve Dr Hiluluk...
Punk Hazard, Yapay Zoan ve C.C. olayları yine

Sonuç olarak Punk Hazard'ı Seçtim.

Dressrosa'nın neyi sıkıcı be abi?
Yeni Amiral ortaya çıktı, Sabo ortaya çıktı, Dof'un tayfasını ve geçmişini öğrendik, Law'ın geçmişini öğrendik, Burgess'i gördük, Kolezyum dövüşünü gördük, bir sürü yeni korsan gördük, Barto'yu tanıdık, tayfanın yeni gücünü biraz gördük, Big Mam'ın gemisini gördük, Garp ve Kafa Dede'yi gördük, bir sürü güzel vs gördük, en son olarak da Luffy G4 yaptı ve bu arc sıkıcı?

Şunu da eklemek isterim bundan sonraki hiçbir arc, eski arc'lar gibi sıkıcı olmaz. Tabii bazılarında hikayenin ilerleyişi açısından gereklilik vardı :cool:

Balıkadam adasında, antik silah ve Joy Boy...
Davul adasında, Dr Kureha'nın "D'nin Will'i hala yaşıyor mu" lafı ve Dr Hiluluk...
Punk Hazard, Yapay Zoan ve C.C. olayları yine

Sonuç olarak Punk Hazard'ı Seçtim.
Bu kadar sıkıldığın bi manganın 700 bilmem kaç bölümünü okumuşun helal olsun ben 4 5 bölüm sıkılınca bırakıyorum :/

Bu kadar sıkıldığın bi manganın 700 bilmem kaç bölümünü okumuşun helal olsun ben 4 5 bölüm sıkılınca bırakıyorum :/
Sıkılsamda başladığım bir seriyi izleme ve okuma gibi bir huyum var, hele ki bu sevdiğim bir seri veya tür olursa :cool: ama çok sıkılırsam sara sara izler, atlaya atlaya okurum acımam:artiz::D

Dressrosa'nın neyi sıkıcı be abi?
Yeni Amiral ortaya çıktı, Sabo ortaya çıktı, Dof'un tayfasını ve geçmişini öğrendik, Law'ın geçmişini öğrendik, Burgess'i gördük, Kolezyum dövüşünü gördük, bir sürü yeni korsan gördük, Barto'yu tanıdık, tayfanın yeni gücünü biraz gördük, Big Mam'ın gemisini gördük, Garp ve Kafa Dede'yi gördük, bir sürü güzel vs gördük, en son olarak da Luffy G4 yaptı ve bu arc sıkıcı?
+1

Dressrosa'ya oy verenler Dof ve Sanji fanları :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık