Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevmediğiniz Denizci

Sevmediğiniz

• Sakazuki

Kullanılan: 121 40.7%
  • Borsalino

Kullanılan: 36 12.1%
  • Kuzan

Kullanılan: 5 1.7%
  • Issho

Kullanılan: 15 5.1%
  • Sengoku

Kullanılan: 35 11.8%
  • Garp

Kullanılan: 38 12.8%
  • Diğer(belirtiniz)

Kullanılan: 47 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    297
Wikide yazanlar kesin dogru degil diye biliyorum.

@Smoker var mi boyle bir bilgi,Fujinin adalet anlayisi,ilahi adeletmiymis.
Tr. wiki'de yazan ilahi adalet.

http://tr.onepiece.wikia.com/wiki/Isshou

İlahi adalet vurgusunu da zar atarkenki söylemlerine bağlanmış sanırım. Diğerleri gibi belirli bir durum yok yan anladığım kadarı ile

Onepiece wikia'da ise sdtece mutlak adalete karşı muhalefet kişiliğinden bahsediyor sanırım.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Issho

Değiştiremeyeceğini düşündüğü şey için müdahale etmeyen adamı suçlamam ben.
Yıkım çağrısı da temelde tepeden gelmiştir. Sengoku değiştiremeyeceğini düşündüğü için doğru olduğuna inanmasa da söyleneni yapıyor.
Bu sebeple Yıkım Çağrısı da talimatla yapılmıştır gösterilmese bile o eksende düşünmek gerek bence.

Aokili, Smoker, Fujitora bunlar birbirlerine yakın. Sengoku ise ne onlar gibi ne Akainu gibi. Övgüyü hak etmiyor belki ama bir Akainu da değil.
Müdahale etmiyorsan, edemiyorsan da; suçluluk duygusu ve oluşumun kirlenmişliği sebebiyle görevine devam etmezsin. Ama kendisi MF'dan sonra görevinden ayrılıyor, Ohara'da değil.

Akainu'da tutarlılık var, gözünü sevem onun. Fuji, biraz da Aokiji ise elini taşın altına koyan adamlar, ötekileri al birini vur ötekine.

@çiköfte
Göre göre kabul edecek üyeler Akainu'nun gücünü. Senin için artık WB'yi daireler şeklinde deldiği sahnelerden kareler eklerim.:hhh:
Bu arada Ohara'da suç ne Sengoku'dadır ne de Akainu'da. Suç net bir şekilde Ohara Bilginleri'ndedir. Araştırmalarını ben de destekliyorum ama gizli gizli yaparız diye işe giriştiler sonra batırıp o kadar insanın ölümüne sebebiyet verdiler.
Eyvallah.
Oharalılar zaten gizli yürütüyorlardı işlerini, yasağı deliyorlar sonuçta. Onlar bilgin; istihbaratçı veya savaşçı değiller. Suç, vicdanı olup olana ses çıkarmayan, göz yumandadır. Diğer türlü hiçbir düşünce ile ortak noktada buluşamam.

Son düzenleme:
Ben fikirlerimi yazıyım :gamyon:

Adalet anlayışı olarak en az sevdiğim akainu görünüşünü sevmediğim kizaru
Olaylara verdiği tepki olarak en az sevdiğim
Garp gücünü en az sevdiğim yine garp konuşma düzeni olarak akainu yu sevmiyorum
Akainu ve garp arasında kalıyorum hep ama mutlaka birini seççeksem akainu
Zaten denizciler düşman olarak gösterildi ilk garp a komik demiştim ama mf de yaptıkları beni çok kızdırdı:of::mincika::mad:

Son düzenleme:
Wikide yazanlar kesin dogru degil diye biliyorum.

@Smoker var mi boyle bir bilgi,Fujinin adalet anlayisi,ilahi adeletmiymis.
Şöyle saçma yerlere bakmayın diye Koca kütüphane yaptım. Hala kafanız karışıyor. Benim kütüphane çevirim bu.

Denizciler'in Mutlak Adalet öğretisinin yerine, kendi ideallerini izleyen bir adamdır. Fakat yeri geldiğinde kurallara itaat eder. Caesar Clown'ı sırf Doflamingo'nun adamı olduğundan tutuklamamıştır. Her ne kadar ikisinin arasında çok daha derin bağlar olduğunu hissetse de, elinde yeterli kanıt olmadığı için sesçıkaramamıştır.

Şıklar arasındakilerden Sengoku en az sevdiğim. Beklentilerin oldukça altında bi profil sundu. Ayrıca böyle babacan ve karakterli bi duruşu vardı sonra o da fos çıktı i*nenin tekiymiş :D

Ama tabi Helmeppo, Fullbody, Morgan gibi vasıfsızlar varken :( Bi de Arlong'un iş yaptığı yavşak rüşvetçi vardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık