Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Ark Prensesi

En Sevdiğiniz Prenses?

• Kullanılan toplam oy
    184
Tayfada olanlar dahil olmasaydı daha iyi olurdu bence. Tayfadakilerin yanında diğerleri çok sönük kalıyor. O yüzden ben oy verirken onları dışarıda tutacağım.
Henüz arc bitmediği ve yeterince görmediğimiz için Hiyori'yi de değerlendirme dışında tuttum.
Vivi şu an tayfada olmadığı için ilk oyum Vivi'ye. Alabasta Arc'ta aldığı sorumluluk inanılmazdı. Ayrıca çok tatlı bir prenses oldu. :)
İkinci oyum da Rebecca'ya gitsin.

Tayfada olanlar dahil olmasaydı daha iyi olurdu bence. Tayfadakilerin yanında diğerleri çok sönük kalıyor. O yüzden ben oy verirken onları dışarıda tutacağım.
Henüz arc bitmediği ve yeterince görmediğimiz için Hiyori'yi de değerlendirme dışında tuttum.
Vivi şu an tayfada olmadığı için ilk oyum Vivi'ye. Alabasta Arc'ta aldığı sorumluluk inanılmazdı. Ayrıca çok tatlı bir prenses oldu. :)
İkinci oyum da Rebecca'ya gitsin.
Onları koymasaydım seçenek çok az olacaktı, birde onları isteyen kesin olurdu. :utangac:

Aynen zaten forumda monotonlaştı. :D
Açılacak konu kalmadı harbiden. :D

Viola eklemekle iyi yapmışsın o da prenses sonuçta.3 oy hakkı olsa verebilirdim.

Mutant gözlünün en azından kendine has bir tasarımı var. İster çirkin olsun farketmez.
Dadan bile şu Hiyori denen plastik barbie’den daha güzel.
Senin gözünü nefret bürümüş.Sanji'yi yansıtan Sanji fanı olmuşsun kıskançlıktan herhalde.Zoro daha iyisini bulamazdı çünkü. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık