Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Anime Karakteri

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    64
Lelouch'u sevdiğim gibi hiç bi karakteri sevmedim beni gerçekten duygulandıran tek karakter.

Yagami light benim için. İdealleri tam bana göre. Kişiliği olsun piskopatlığı olsun zekası ve sakinliği olsun. Resmen benim gibiler sevsin diye çizilmiş bu karakter :D

itachi gibi abartılmanın dibine vurulmuş ve hatta çoğu fanınca ilahlaştırılmış biri ankette yok, ifrit olduğum biri olduğundan dolayı çok sevindim bu duruma :ehe:
ancak bu anketle fark ettim ki listedeki en sevdiğim karakter luffy. Bunu hakketten bekklemiyordum kendimden :D
bu arada ergo proxy bitsin cowboy bepop a başlayacam spike ı da tanırız böylece :)

itachi gibi abartılmanın dibine vurulmuş ve hatta çoğu fanınca ilahlaştırılmış biri ankette yok, ifrit olduğum biri olduğundan dolayı çok sevindim bu duruma :ehe:
ancak bu anketle fark ettim ki listedeki en sevdiğim karakter luffy. Bunu hakketten bekklemiyordum kendimden :D
bu arada ergo proxy bitsin cowboy bepop a başlayacam spike ı da tanırız böylece :)
Minato falan hikaye narutoda en abartılmış karakter itachidir.Hashirama beni geçebilirdi dedi ötesi yok.

Alucard'ı benden başka seven yok mu la :(
Kadir kıymet bilen yok naparsın işte :artiz:

Roronoa Zoro

Tatava yapma, Spike'a bas geç :D
Gutts olsa ona verirdim, Spike olmasa Luffy şoparı kapacaktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık