Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Wano Karakteri

En sevdikleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    156
King zoro gibi ciddi bi adam. queen eğlenceli yeri geldiğinde ciddileşen biri sanji gibi. jack balık adan jinbe gibi.

Bide sanjinin rakiplerine bakarsan gin dışın da hepsi komedi unsuru mr2 trende karşılaştığı makarnacı jyabura ve okamlar ivankow.
Arlong arcında karşılaştığı balık adam Kuroobi de ciddi birisiydi. O zaman da Zoro'ya komedi unsuru verilmişti o da karakter kılıç ustası olduğu için.

King zoro gibi ciddi bi adam. queen eğlenceli yeri geldiğinde ciddileşen biri sanji gibi. jack balık adan jinbe gibi.

Bide sanjinin rakiplerine bakarsan gin dışın da hepsi komedi unsuru mr2 trende karşılaştığı makarnacı jyabura ve okamlar ivankow.
Queen'i gösteren bir çok şey var ama bu arc Sanji ile ilgili hayal kurmayacağım.

Who Who kılıç kullanıyor ve kasıntı. Sasaki Balık adam ve Page One ile Sanji'nin bir etkileşimi var. Eşleşmeler bu şekilde de olabilir.

Hatta ben kendimi her şey biter Sanji hayal kırıklı içeriğinde genel evi boşmuş diye gelir diye bekliyorum. Beklenti ne kadar az olursa hayal kırıklığımız o kadar az olur :D

Hiyori mi Yamato mu ? Tartıya koyarsanız ne dersiniz.Güzellik anlamında sormuyorum sadece her açıdan kişilik ve karakter kıyaslaması wanonun iki prensesi olarak.Bu soruyu şu ana kadar soran olmadı sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık