Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz İlk 10 Karakter

Shanks eski değil, soyu hala öyle. Roger kaçırdı sadece. Baba sevgisini asla tadamadı maalesef, Garling'i evlatsız bıraktı adi Roger...

Aksiyon alandan yanayız demen de ironik oldu bu ikisi için, özellikle Dragon... :D Savaş ilan edeceğiz dedikten sonra bile aksiyon almamış adam bu, hani Ginny'i falan geçtim.
Rosinante kadar soyludur Shanks. O fanuslular diyarında yaşamayı reddetti buluğ çağına girdiğinde bile. İstese kutsal olurdu yani.

Reverie sırasında savaş ilan eden organizasyon "Kanarya Severler Derneği" miydi? Adamlar kuduz köpek gibi gördüğüne saldırmıyor, kendi güçlerini bilerek karşı tarafın hamlesine göre davranıyor. Organizasyonların gücü eşit değil hatırlatırım.

Rosinante kadar soyludur Shanks. O fanuslular diyarında yaşamayı reddetti buluğ çağına girdiğinde bile. İstese kutsal olurdu yani.
Rosinante'den daha soylu gibi Shanks, Fingarland ile Kutsal Ejder'in köylüsü olan Donkişotları bir tutmam.

Bu arada daha dün Zoro'ya soylu, Shimotsuki demiyor muydunuz yaw? :oleyo: @RedTeroR 🤫

Reverie sırasında savaş ilan eden organizasyon "Kanarya Severler Derneği" miydi? Adamlar kuduz köpek gibi gördüğüne saldırmıyor, kendi güçlerini bilerek karşı tarafın hamlesine göre davranıyor. Organizasyonların gücü eşit değil hatırlatırım.
Sabo'ya yazar oradaki artılar. Dragon balkon sefasındaydı o sırada. Sabo'ya güvemiyordu hatta... :(

Rosinante'den daha soylu gibi Shanks, Fingarland ile Kutsal Ejder'in köylüsü olan Donkişotları bir tutmam.

Bu arada daha dün Zoro'ya soylu, Shimotsuki demiyor muydunuz yaw? :oleyo: @RedTeroR 🤫

Sabo'ya yazar oradaki artılar. Dragon balkon sefasındaydı o sırada. Sabo'ya güvemiyordu hatta... :(
Ben soyunu inkar etmiyorum ki kutsallığı bırakmış olmasını söylüyorum. Kutsalım da kutsalım derse desteklemeyeceğimi deklare etmiştim fi tarihte :D

Sabo kimin emriyle gitti de rapor verdi Dragon'a ? Adam balkonda satranç oynuyor zihninde hey gidi heeey ! :D

Makarayı bir kenara koyup ciddili liste yapıcam. İyice düşündüm;

1. Atlama öncesi Sanji
2. Nika öncesi Luffy
3. Monkey D. Dragon
4. Edward Newgate
5. Portgas D. Ace
6. Sabo
7. Eustass Kid
8. Trafalgar Law
9. Donquixote Doflamingo

10 için 5 adayım var birbirine baya yakınlar

10. Boa Hancock, Robin, Bartolomeo, Crocodile, Ivankov

Sevmediklerim

1. Kutsal Ejderler
2. Spamdam
3. Kin'emon
4. Foxy
5. Hody Jones
6. ASL flashback'inde Luffye işkence eden eşşek

Pek fazla sevmediğim karakter yok sanırım

Son düzenleme:
Makarayı bir kenara koyup ciddili liste yapıcam. İyice düşündüm;

1. Atlama öncesi Sanji
2. Nika öncesi Luffy
3. Monkey D. Dragon
4. Edward Newgate
5. Portgas D. Ace
6. Sabo
7. Eustass Kid
8. Trafalgar Law
9. Donquixote Doflamingo

10 için 5 adayım var birbirine baya yakınlar

10. Boa Hancock, Robin, Bartolomeo, Crocodile, Ivankov

Sevmediklerim

1. Kutsal Ejderler
2. Kin'emon
3. Foxy
4. Hody Jones
5. ASL flashback'inde Luffye işkence eden eşşek

Pek fazla sevmediğim karakter yok sanırım

@Skywalker Zoro'ya soylu diyorsa bunlara tövbe estağfurullah günaha girmek istemiyorum o yüzden devamını getirmeyeceğim :ehe:

@Skywalker Zoro'ya soylu diyorsa bunlara tövbe estağfurullah günaha girmek istemiyorum o yüzden devamını getirmeyeceğim :ehe:
Ryuma'nın genlerinin Zoro'nun damarında yoğun bir şekilde geziyor olması seni gocundurmasın. Bak, ben Shanks'ın kutsal çocuğu olmasını ve Dragon'un eski bir denizci olmasını kabulleniyorum. Düne değil bugüne bakıyorum yarını bilmeden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık