Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz İlk 10 Karakter

Ace Garp'ı seviyor ve hiçbir suç bulmadı bulmaz da. Garp'ın suçu yok. Oda Garp'ı harika bir şekilde işledi. Halk, adalet ve ailesi arasında kalan birisinin duygusunu harika verdi. Ailesinden diye halkın inancini, adaleti ve kuruma olan güveni sarsamazdı.
Neden bu kadar cephe alındığını anlamış değilim, çünkü yine de ailesini seçti. Ace oradan çıktı mı? çıktı. Ace öldüğü sıra gidip akainuya dalmaya yeltendi mi? yeltendi. sonuç olarak ace'in kurtulmasını seçti bu adam tüm o denizci gururunu bir yana bıraktı. cephe alınması için bulunduğu platformda ölmeliydi Ace. sanıyorum ki korsanlarla beraber denizcilere dalsın isteniyor, anca öyle yaranırdı anladığım kadarıyla ki ben oturtamazdım zaten.

Akainu nötr sengoku dof nötr herkes nötr garp gibi harika bir adam sevilmezse zabaha kadar tartışacağız. Benle tartışmıyorsun ki bunu hiç. Ne zaman alıntılasam bu konuda ben konuşmuyorum konuştum diyon. :/
Çünkü defalarca konuştum. Artık sıktı.
Law sevmeyenlere niye diyor muyum ben? Sevmezseniz sevmeyin banane.
Garp'ı da sevmiyorum. Dert olmasın size.

Neden bu kadar cephe alındığını anlamış değilim, çünkü yine de ailesini seçti. ace oradan çıktı mı? çıktı. Ace öldüğü sıra gidip akainuya dalmaya yeltendi mi? yeltendi. sonuç olarak ace'in kurtulmasını seçti bu adam tüm o denizci gururunu bir yana bıraktı. cephe alınması için bulunduğu platformda ölmeliydi Ace. sanıyorum ki korsanlarla beraber denizcilere dalsın isteniyor, anca öyle yaranırdı anladığım kadarıyla ki ben oturtamazdım zaten.
Oda gerçekçi bir durumu Garp uzerinde ayrıntılı şekilde yansıtmışken ona kızılmasını ben de anlamıyorum. Şu Garptan yapilmasini istenen tarihte okunsa ya da günümüzde yaşansa bin tane laf edilir. Düşünsene abd de savunma bakanı oğlunu idamdan kaçırıyor. Polisle falan çatışıyor kaçırmak için. Onu kurtarmaya gelenlere yardım ve yataklık talan ediyor. Garp da bunun op versiyonunu mu yapmalıydı? :(

Oda gerçekçi bir durumu Garp uzerinde ayrıntılı şekilde yansıtmışken ona kızılmasını ben de anlamıyorum. Şu Garptan yapilmasini istenen tarihte okunsa ya da günümüzde yaşansa bin tane laf edilir. Düşünsene abd de savunma bakanı oğlunu idamdan kaçırıyor. Polisle falan çatışıyor kaçırmak için. Onu kurtarmaya gelenlere yardım ve yataklık talan ediyor. Garp da bunun op versiyonunu mu yapmalıydı? :(
Yapsaydı Garp adamdır mı diyecektik onu mu yakıştıracaktık? Op evreninin halkı sıradan insanlar korsanları iyilik meleği bilmiyor ki, bunlar adı üstünde korsan. Dediğin gibi mesleği ile ailesi arasında kalmıştı. Zevkle de izledik. hayır eksi yazılacak yerleri de var. Öğrencisi ölümün eşiğindeyken birşey yapmamış olması, o pozisyonu Shanksa bırakmış olması bir eksidir. ama vurgulanan aile meselesi doğru değil. Yapması gerekeni yaptı zaten. Gönül isterdi ki 1 delikte kobye açılsın, ölse bir parazitten kurtulurduk ama eh işte..

Son düzenleme:
Sevdiklerim Teach, Sanji, Queen, Franky, Aokiji, Garp, Akainu, Kizaru, Buggy, Luffy.

Sevmediklerim Zoro, Usopp, Coby, Nami, Hancock, komple 9 kın,

Şimdilik böyle.

Sevdiklerim;
Roger
Garp
Ryuma
Shiki
Akainu
Ace
Kid
Kizaru
Buggy

Sevmediklerim;
Nami
Marco
Mihawk

En boş gelen çarlar;
Shanks
Sengoku
Sabo
Aokiji
Dragon

Bunlar fazla boş geliyor o yüzden bir negatiflik var ama nefret ettiklerimin arasına koymam haksızlık olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık