Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En sevdiğiniz kadın anime karakteri

abi senin resimler neden acık giyinen kızlar oluyor :D
İnan ki açıklayamıyorum :oleyo2: Nasıl veya ne şekilde olduğu önemli değil. Bir şekilde, beni büyülemeyi başarıyorlar. Ecchi karakterlerin kontrolü altına girdiğimi çooook sonra fark etsem de artık ok yaydan çıkmış oluyor :D Bırakmak için birçok psikoloğa danıştım ama nafile. Hepsinin sonu benim gibi oldu :oleyo2:

Kimse bilmiyor , anlamıyor.
İleride Tsunadeden bile hadi onu geçtim anime evreninin en büyük göğüsleri Sakurada olacak.
O zaman görücem ben sizi :oleyo:
Ben geleceğe yatırım yapıyorum Üstad :ehe:
İleriyi kim tınlar :D Şu anda görünen köy kılavuz ister. Olmayan köyü kim n'apsın :oleyo2:

sacit artık senin nasıl biri olduğunu ne zaman düşünsem ya muten roshi aklıma geliyo yada sanji:ehe: bir kerede ecchi olmasın be bir kerede olmasın:D
Zamanla Ömer, zamanla :D Gözlük de takmaya başladık. Sakallar da beyazlasın, bir de sırtıma kaplumbağa kabuğu taktım mı tıpatıp oluruz :D Zaten öpüşen kızlar görünce burun kanaması da doğallaşmaya başladı. Hiçbir farkım kalmadı artık Roshi-sama'dan :oleyo2: Ne de olsa onun öğrencileriyiz.

İleriyi kim tınlar :D Şu anda görünen köy kılavuz ister. Olmayan köyü kim n'apsın :oleyo2:
Biraz sabır okadar sonra kazanan ileriye dönük olarak oynayan kişi olacak yani ben zehahahha !
Bakınız ( Madara-Hashirama)
Tsunade nerden nereye geldi ? 106 cm kolay değil !
Sakura hocasını geçeceğine göre Evrenin en çekici Kunoichisi olacağına yemin edebilirim.:oleyo:
isterse en yakın rakibinin iki katı olsun en sevmediğim kız karakter listesinde başı çekiyo:artiz: reis ayıp ediyosun yapmaya sakura da sevilir mi ya:(
Sakura ileride çok çekici olacak bana güven pişman olmazsın :ehe:
Sakuranın içinde ki potansiyeli tek ben görebiliyorum :D

İnan ki açıklayamıyorum :oleyo2: Nasıl veya ne şekilde olduğu önemli değil. Bir şekilde, beni büyülemeyi başarıyorlar. Ecchi karakterlerin kontrolü altına girdiğimi çooook sonra fark etsem de artık ok yaydan çıkmış oluyor :D Bırakmak için birçok psikoloğa danıştım ama nafile. Hepsinin sonu benim gibi oldu :oleyo2:
Zamanla Ömer, zamanla :D Gözlük de takmaya başladık. Sakallar da beyazlasın, bir de sırtıma kaplumbağa kabuğu taktım mı tıpatıp oluruz :D Zaten öpüşen kızlar görünce burun kanaması da doğallaşmaya başladı. Hiçbir farkım kalmadı artık Roshi-sama'dan :oleyo2: Ne de olsa onun öğrencileriyiz.
psikologlarıda bozarsın zaten herifler yarı çatlak 3-4 foto gösterdin mi sacit in takipçileri derneğine üye olurlar direk:ehe:
hee olurda kaplumbağa kabuğu giyersen fotonu bana yollamazsan külahları değişiriz ona göre:artiz:

psikologlarıda bozarsın zaten herifler yarı çatlak 3-4 foto gösterdin mi sacit in takipçileri derneğine üye olurlar direk:ehe:
hee olurda kaplumbağa kabuğu giyersen fotonu bana yollamazsan külahları değişiriz ona göre:artiz:
Bulduğum ilk fırsatta alıp giyecem :D Direk sana zafer pozu ile birlikte fotoyu da atarım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık