Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Ark Kötüsü

En Sevdiğiniz Arc Bossu

• Morgan

Kullanılan: 0 0.0%
  • Buggy

Kullanılan: 9 5.8%
  • Kuro

Kullanılan: 3 1.9%
  • Don Krieg

Kullanılan: 0 0.0%
  • Arlong

Kullanılan: 2 1.3%
  • Wapol

Kullanılan: 1 0.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 28.6%
  • Enel

Kullanılan: 22 14.3%
  • Foxy

Kullanılan: 3 1.9%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 22 14.3%
  • Gekko Moriah

• Hody Jones

• Caesar Clown

Kullanılan: 2 1.3%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 45 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    154
Shanks piyasada varsa ve birde üstelik yonkou ise Buggy'nin olmasıda normal, kuro dediğin adam doğu mavi'nin en zeki ikinci kişisi Beckman'dan sonra.

Bu listeye Kaptan Kuro ile Buggy senço yakışmamış. :/ Biri God Usopp-sama'nın tayfaya katılmasına vesile olan karizma abidesi bir adam. Diğeri ise korsanların sadece CV'sine bakarak bile hayranlık duyacağı, sadece en iyilerin arasında yer almış bir reyiz.
ben burdaki kişilerin hepsini kişilik olarak baktım ve arc boss olarak hiç birini göremiyorum geriye kalanlar dışında.buggy impel down dada gördük. luffy arkadaş kalmasını yeğlerim.kişilire baktığımda psikomat adam beklerim bir croco gibi bir doff gibi inşallah kendimi anlata bilmişimdir.

2-3 mesaj önce arkadaş, kuro ve buggy'i falan silin demişte ona idi. Gerçi kendi düşüncesi ama yarın bir gün bu karakterler tekrar çıkacak piyasaya:fool:
kardeşim konuda ne diyor en sevdiğiniz diyor illa sevmem mi lazım buggy le kuro diyorsun biride yazmış foxy , sevebilir ben gıcık kapıyorum en fazla bana saygı duymak düşer.herkezin kendi düşüncesi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık