Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Şanslı Karakter

En Ballı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    111
Usoopta bu listede yer alması lazımdı bence karasakaldan daha ballı özellikle dressrosa arcından sonra. Adamın lakabı tanrı. Ama listedekiler üzerinden oy verilecekse buggy bir luffy iki karasakal bal bakımından 100. sırada filan yer alır. Adam yıllarca sırf karanlık meyvesini bulma ihtimali yüksek diye beyaz sakal tayfasına katılıyor. O meyveyide başkası buluyor onu öldürüp meyveyi çalıyor. Buraya kadar bal göremedim. İmpeldown a girebilmek için savaş lordu olmaya çalışıyor. Hedeflediği kişi luffy onu yakalamaya çalışırken ve tam yakalayacakken going merry uçuyor. Sanslı olsa burada luffyi yakalar(luffy bal +1 karasakal -1). İmpeldown da biraz balı tutuyor. Luffy olay çıkardığı için shiryu (yağmur kılıç) serbest kalıyor oda karasakalı ölümden kurtarıyor(buraya kadar tek sansı buydu). Beyaz sakal ölene kadar ortaya çıkmayı düşünmüyordu yakalandı. Beyaz sakal bunu öldürüyordu. Ölene kadar yakalanmasalar hasar almadan beyaz sakalın meyvesini alıp çıkarlar. hancock a gitti gümüş kral geldi. Bonneyi yakaladı akainu geldi. İstediği şeyleri uzun uzun planlamış ve planları çogunlukla başarısız olmuş kişiyle buggy ve luffy balı karşılaştırılamaz bence. Karasakal yerine usoopdaha doğru bir terçih olurdu :D

Şansı şurada, o an neye ihtiyacı varsa o kişi yardıma geliyor. Buggy veya Karasakal ile mukayese bile edilemez.

- ID kaçışında Magellan'a dönüşen Bon Clay mesela, dünyada bunu yapacak başka kimse yok. Luffy'e yardım ediyor.
- Ace'in anahtarı kırılıyor, dünyada o anahtarı yapacak tek kişi bir anda orada beliriyor. Luffy'e yardım ediyor.
- Luffy o kadar hasardan sonra hayatta tutacak sadece Law var, bir anda orada bitiyor ve Luffy'i kurtarıyor.

Luffy'e hiçbir zaman sıradan tipler yardım etmiyor, dünyada onu yapabilecek tek kişi gelip yardım ediyor. İşin suyu burada çıkıyor.
+1 zehre bagisikligi olan adam balıktan zehirlendi ve ölüyordu, pat Reiju cıktı karsisina ölümden kurtuldu :)

Luffynin böyle sayısız örneği var. Whole Cake Muskasi diye konusu vardı @Smoker in, kimde bu kadar bal var :)

+1 zehre bagisikligi olan adam balıktan zehirlendi ve ölüyordu, pat Reiju cıktı karsisina ölümden kurtuldu :)

Luffynin böyle sayısız örneği var. Whole Cake Muskasi diye konusu vardı @Smoker in, kimde bu kadar bal var :)
Nasıl zehirlendi? Şanssızlık? Bir tek zehir bağışıklığı olmadığı balığı yedi?

Bakış açısı işte.

Nasıl zehirlendi? Şanssızlık? Bir tek zehir bağışıklığı olmadığı balığı yedi?

Bakış açısı işte.
  • Luffy zehirlenir ve canından can çıkar, her türlü acıyla hormon vs zar zor tedavi olur.
  • Teach zehirlenir ve panzehiri olan eleman dibinde biter. Derhal de kurtarır hiçbir şey bilmeden.
Sen seç alpam!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık