Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Saçma Argümanlar

Sizce Hangisi/Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    163
Jimbei'ye kadar olan adamlarına zaten ikinciyi vurmaz. direkt dövüş 3v1e döner. Yamato resmi olarak katılana kadar bu absürt bir iddia değil, net bir gerçek.

Denizciler + Savaş Lordları = Bir Yonko Tayfası tezi sadece KF'de değil, tüm dünyada yaygındı. Bu sebeple biraz daha önemli. Buradaki denklemi Garp vermişti Denizciler + Lordlar = Yonko diyerek. Yonko fanları bu denklemi birkaç yıla kadar KF'de bile kullanmaya devam ettiler. Sonra galiba OJ'de bir Japon açıklama yapmıştı oradaki Yonko 4 İmparator demek diyerek. Sonra Reddit'e, KF'ye bile ulaştı o çeviri. Zamanla bu yanlış iddia kayboldu neyse ki. Herkes gerçek anlamı öğrendi. Bazı çevirilerde zaten 4 Yonko diyordu ama Yonko fanları yanlış çevirileri atıyordu. O konu ile dünya çapı bir kabul olmuştu.

Argüman mı bilmemde, şu "şu şundan kol, bacak alır" yada "kan akıtır, tek geçer, sek içer" gibi şeyler yazanlar komik geliyo :D gerçi ben okuyup geçiyorum, ara sıra okuyorum forumu ama eğleniyorum okuduğumda da.. önce haftalık sayı sonra forum eğlendiriyor :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık