Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Komik Yabancı Çizgi Dizi

• Konbuyu başlatan Unknown
  • Başlangıç tarihi

En Komik Yabancı Çizgi Dizi

• Kullanılan toplam oy
    36
Normal insanlar için problem yokta çocuklar için tonlarca saçma şey yapıyorlar yahu.. Normal birşey değil ki bölümlerde olanlar birkaç bölüm izledim bu serilerden içim daraldı resmen.. Pek gülünecek birşey bulamadım.. Özellikle Reguler ve Adventure Time daki tiplemeler..
Diğerini izlemedim de Regular Show iyidir ya öyle kahkaha ata ata izlemiyorum bende ama arada bir güldürüyor ve ilgimi çekiyor açıkcası. Ayrıca anketteki dizilerin hepsi çoçuklar için problem zaten hastıret olum çoçukları ne bu duyarlılık forumdaki kardelenler içinmi açtın konuyu

Unknown

Diğerini izlemedim de Regular Show iyidir ya öyle kahkaha ata ata izlemiyorum bende ama arada bir güldürüyor ve ilgimi çekiyor açıkcası. Ayrıca anketteki dizilerin hepsi çoçuklar için problem zaten hastıret olum çoçukları ne bu duyarlılık forumdaki kardelenler içinmi açtın konuyu
Benim gördüğüm Bakışmalar,Bir tane Brofist sonra herkes birbirine giriyor. :( Ankettekiler özellikle yetişkinler için yapılmış diziler zaten normal bir kanalda erken saatte yayınlandığını göremezsin.Ayrıca yok yahu her yerde bunları görüyorum iyice dolmuşum demek ki görünce yapıştırdım :ehe:

Aslında Diğer olarak geçen seriler anketle alakası olmayan seriler..Benim serileri ankete eklerken belli kriterler olması lazım diye düşündüm.Yoksa tonlarca komedi çizgi dizisi çıkartılabilir. Ama herneyse sizin oyunuz sizin kararınız.

Not:Şu yeni nesil komedi amaçlı yapılan çizgi dizileride hiç anlamıyorum.Hepsinde bir hareket, bir aksiyon, heyecan var. Karakterler yerinde duramayıp saçma şeyler yapıyorlar. :/

Ben Gumball vs. den bahsediyordum. Bu çizgi film i izlemediğim için bir yorum yapamayacağım :/
Andy'nin Nesi Var efsanedir lan, izlememekle çok şey kaçırırsın. :( Bölümün birinde rock yıldızı olup şu şarkıyı söylüyordu, hiç unutmam;
Saçım başım çok dağınık
Bakma sakalım azıcık
Yap bana bir cacık
Benim ablam çok gıcık

Çekirdeği başka çitlemeye
Çok tuzlu mu su içsene
Hiç mi merak etmedin, niye
Pi sayısı 3,14 diye

Teslimat, teslimat
İşe yaramazsa boşver at​
:cool:

Unknown

Andy'nin Nesi Var efsanedir lan, izlememekle çok şey kaçırırsın. :( Bölümün birinde rock yıldızı olup şu şarkıyı söylüyordu, hiç unutmam;
Saçım başım çok dağınık
Bakma sakalım azıcık
Yap bana bir cacık
Benim ablam çok gıcık

Çekirdeği başka çitlemeye
Çok tuzlu mu su içsene
Hiç mi merak etmedin, niye
Pi sayısı 3,14 diye

Teslimat, teslimat
İşe yaramazsa boşver at​
:cool:
Çok güzel bir şarkıymış. :good: Hele pi sayısı ile ilgili olan kısım beni çok etkiledi. :(

wholock

South Park tabi ki. Family Guy da iyi gerçi. Simpsons 2-3 sezondur bozdu izlemiyorum artık. Ama South Park da gülmediğim bölüm pek azdır. Bazen yan karakterler üzerine gidilen bölümler (emo gençler üzerine dönen bir bölüm vardı mesela) sıkıcı olsa da ana karakterlerin olduğu bölümler hep güldürmüştür. Daha geçen hafta Lorde'la dalga geçtiği bölüme bayağı gülmüştüm mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık