Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi Şonen Seri

En İyi Shonen Serisi (One Piece Hariç)..?

• Kullanılan toplam oy
    265
Gintama, hxh ve fma arasinda üclemdeyim. Anketin gidisatina göre en az oy alana vereyim en iyisi oyumu *-*

Resmen sevdiğin serilerin sıralamasını yapmışsın ankete. İnsan alfabetik sıra yapar, hiç yakışmıyor. :/ Hem Jojo's Bizarre Ultra Jump serisi, shounen değil. :S
Benim sevdiğim sıraya göre değil bu, emin olabilirsin :D, aklıma geldiği gibi yazdım, ama şimdi düşününce tarihsel sıraya göre koysam daha hoş olabilirmiş dedim (alfabetik çok alakasız yav :/ ), JoJo'da ilk 6 hikaye shonen son 2 hikaye seinen olarak geçiyor, bence bu ankette olmaya yeter o da..

İçlerinde çok iyi seriler var ama hiçbiri hunter etmez bence.
HxH ne ya, DB'den alıntı karakterler. :/

@STRAW-HAT

Keşke Jojo, KHR, InuYasha, Yuyu vs gibi serilerin yerine, GTO, Slam Dunk, Veritas, The Breaker, Hajime no Ippo, Captain Tsubasa vs koysaydın. Kimsenin bilmediği seriler bunlar. :/

HxH ne ya, DB'den alıntı karakterler. :/

@STRAW-HAT

Keşke Jojo, KHR, InuYasha, Yuyu vs gibi serilerin yerine, GTO, Slam Dunk, Veritas, The Breaker, Hajime no Ippo, Captain Tsubasa vs koysaydın. Kimsenin bilmediği seriler bunlar. :/
Veritas ve the breaker Japonya kaynaklı değil, diğerleri de konsepte uymuyor, InuYasha ve Yu Yu tamamda diğer ikisi az çok biliniyor, JoJo'nun konusu bile var forunda :S,

InuYasha nedir ? ne yani Straw-hat ?
O konuda kendimi savunacak argüman bulamadım şuan :(..

Veritas ve the breaker Japonya kaynaklı değil, diğerleri de konsepte uymuyor, InuYasha ve Yu Yu tamamda diğer ikisi az çok biliniyor, JoJo'nun konusu bile var forunda :S,

Shingeki no Kyojin - Shaman King - Claymore - Beelzebub ... :(

InuYasha nedir ? ne yani Straw-hat ?

Bilenin aksine çok bilinen bir seri. Amerika kıtasında çok yaygın. One Piece Narutoyu bilmeyip inuyasha yi bilen o kadar çok kişi varki. Aynen bizim bir zamanlar star tv de Lastik çocuk görmemiz gibi bir çok ülkede yayınlanmış zamanında ve takip edeni çok...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık