Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En iyi Shounen Villian (Anime)

En iyi shounen villian kimdir?(Anime)

• Kullanılan toplam oy
    71
Aizen tam anlamıyla "Ben aslında bunu biliyodum xd" karakteri. Novelde falanda her şeyin Aizen'e odaklanması aşırı baydı beni. Muken'den daha güçlü çıkma saçmalıkları falanda var. Arrancar sagadaki gibi kalsa belki verebilirdim ama cık. Madara ise, motivasyonu bence kötü bir karakter. Kendisinin gözükmesiyle beraberde zaten seri gittikçe mahvolmaya başlamıştı. Kötü bir izlenime sahip ve yokoluşu da çok saçma. Dio ise... Araki'nin inatla seriye sokmaya çalıştığı öğkk bir karakter. Sırf kötü olmak için olmuş resmen. Part 6'da da biraz felsefe katmaya çalışmış ama ortaya öyle tutarsız bir şey çıkmış ki bu karakteri gittikçe daha mahvetmiş. İyi bir antagonist olup olmamasıyla alakalı bir şey değil ama 40 küsür bölümde bu adamın niye yüzünü gizlersin ki be Araki? Cidden nasıl bir gizem yaratma çabasıydı bu? Sanki hiç görmediğimiz bir yüz göreceğiz ya da yüzünde şok olacağımız bir şeyle karşılacağız. Yok abi klasik Dio işte. Diavolo'nun silüet olması gayet iyi ve mantıklıydı ama Dio'nunki çok boştu. Ayrıca meme malzemesi olarakta tüm ağırlığını kaybettiğini düşünüyorum. Boros'a ne diyebilirim ki? Tek taraflı bir dövüşün kurbanı olmuş bir figürandan başka bir şey değildi. Meruem ise, tam bir kraldı. Varlığı ciddi anlamda beni çok ürpertmişti. Zamanla protagonistin aksine insanlığa yaklaşması da çok hoştu. Sonu da gayet mantıklı ve etkileyiciydi. Meruemle olan dövüşü ise zaten tam bir sanat eseriydi. Ağzım açık izlemiştim resmen. Oraları birde güncelden izlemek vardı... Raoh hakkında bir şey diyemeyeceğim diğer serilerden dolayı hokuto no ken'i 50'de droplamıştım fakat fazlasıyla övüldüğünü hatırlıyorum. Father bana o kadarda iyi gelmemişti. Dövüşü de pek iyi değil gibiydi fakat tanrıya ulaştığı sahne beni bayağı bayağı ürpertmişti. Bir villainin bu etkiyi yaratmasını cidden seviyorum. Midora'yı da çok sevdiğimi söyleyebilirim. Muhtemelen Toriko'daki en iyi karakterdir kendisi. Beni 1 kere duygulandırmış bir kere de ağlatmıştı. Gözümde yeri bayağı yüksek. Doflamingo'da seri içinde çok değerli bir villain olmuştu benim için. Tam bir şeytan. Backstory'i ilginç ve güzel, yaydığı atmosfer fazlasıyla güçlü olduğunu hissettiriyor ve ürpertiyordu. Mangakamızda zaten 500 bölüm build-up yapmıştı neredeyse. Marineford'daki replikleri herkesin aklında yer edinmiştir diye düşünüyorum. Neyse, buradaki hiçbirini seçmeyeceğim. Seçeceğim karakter Yuu Yuu Hakusho'dan muhtemelen Shinobu Sensui olurdu.

En zekisi Aizen.En güçlüsü Madara.Madara'nın zekası mı yoksa Aizen'in saf gücü mü daha aşağıda diye sorsak Madara'nın zekası deriz bence.O yüzden Aizen.Bide seviyorum adamı o yüzden :D
Anketteki en güçlü karakter Midora'dır. Madara ise Aizen ve Borostan sonra 4. olurdu herhalde. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık