Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Grand Theft Auto Oyunu

Sizce En İyisi Hangisi?

• GTA

Kullanılan: 0 0.0%
  • GTA London 1969

• GTA London 1961

• GTA 2

• GTA III

• GTA Advance

• GTA Liberty City Stories

• GTA Vice City Stories

• GTA The Lost and Damned

• GTA The Ballad of Gay Tony

• Kullanılan toplam oy
    54
Genel olarak en iyisi 5'tir. Maalesef bunda oyunun satışlarını vs. de göz önünde bulundurdum.
Her ne kadar pcde sorunlar çıkarsa da, teknik açıdan 4'tür. Zaten o sorunlar olmasa belki de çok başka şeyler konuşurduk.

Benim için yeri ayrı olan, en sevdiğim oyun ise San Andreas. CJ, Ryder, Big Smoke üçlüsü gibisi bir daha gelmez.

hepsini oynamadım. Gta1 de arabaları çalıp yanyana dizip patlatınca deli para veriyordu ve bölümü geçiyordun. Asıl efsane gta 3 ile başladı çünkü 3 boyuta geçti oyun. Sonrasında Vice city efsane oldu. O zamanlar gta kaldıran bilgisayar diye bir tabir vardı. Benim bilgisayar bu oyunları kaldırmıyordu ekran kartı yetmiyordu. Ben San Andreası çok oynardım. + bilmemkaç trainerı vardı onu indirip tüm hileleri aktif ederdim. Sonra Favori aracım olan sandkingi spawnlardım. Saçma sapan haritada gezmek bile güzeldi. Gta'nın bu kadar başarılı olması da buna bağlı bence. O yıllarda böyle özgürlükle dolaşabileceğin birçok şeyin düşünülmüş olduğu bir oyun yoktu. Gtayı Türkiyede efsane haline getiren Vice City'dir o zamanlar her internet kafede vardı. Benim en çok oynadığımda san andreas...

Genel olarak en iyisi 5'tir. Maalesef bunda oyunun satışlarını vs. de göz önünde bulundurdum.
Her ne kadar pcde sorunlar çıkarsa da, teknik açıdan 4'tür. Zaten o sorunlar olmasa belki de çok başka şeyler konuşurduk.

Benim için yeri ayrı olan, en sevdiğim oyun ise San Andreas. CJ, Ryder, Big Smoke üçlüsü gibisi bir daha gelmez.
Burak Yılmaz: "Dinamo Kiev maçında Fenerbahçe'yi destekleyeceğim. Ben Türk'üm. Türk takımlarının başarılı olmasını istiyorum. Galatasaray'a Okan Abi geldi. Abdullah Avcı hak ettiği şampiyonluğu kazandı. Zaten Beşiktaş desteklediğim takım. Ali Koç'u da çok severim."

Burak Yılmaz: "Dinamo Kiev maçında Fenerbahçe'yi destekleyeceğim. Ben Türk'üm. Türk takımlarının başarılı olmasını istiyorum. Galatasaray'a Okan Abi geldi. Abdullah Avcı hak ettiği şampiyonluğu kazandı. Zaten Beşiktaş desteklediğim takım. Ali Koç'u da çok severim."
Biraz öyle olmuş, haklısın. :flaugh:

Hepsini oynadım, San Andreas nedense en çok keyif aldığım oyun oldu. GTA 5 oynadım ama pek ısınamadım niyeyse.

Hepsini oynadım, San Andreas nedense en çok keyif aldığım oyun oldu. GTA 5 oynadım ama pek ısınamadım niyeyse.
Gta 5 i yeni yükledim bende. Belki yaşımız ilerlediğinden olsa gerek eski keyfi vermiyor tabi. San andreas aslında kabız bir oyun biraz. treni takip edip tepesindeki adamları vurma görevi vardı travması unutulmaz :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık