Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Mifak. O gözler boşuna yok. :oops:

Bunun dışında, birinci Shyarly'dır. Daha üç yaşında deniz kızı prensesinin doğacağını bildi. Dört yaşında korsanlar çağının geleceğini ve Roger'in öleceğini gördü.(WB'nin ölümünü de aynı şekilde.)

Bu kız üç - dört yaşında geleceği net olarak görürken Katakuri 15, Fujitora 22, Rayleigh 46 yaşındaydı ve hiç biri yaşına rağmen bu derece ilerisini ve bu kadar net göremiyordu.

Geleceği görme güzel bir savunma katar. Saldırı olayında o kadar güçlü değil. Sanji gibi kalbur üstü olmaya aday k.hakilere tek seferlik de olsa işe yaramadı.
Radar da toplu saldırılara maruz kalınca veya meydan savaşlarında çok iyi savunma destekler. Hatta eşleşmeleri güce göre bile yapabilirsin.
Göstermediklerini hesaba katarak ankette Rayleigh dedim. Genelde ise Mihawk ve Shanks'ın da o raddede hatta bir tık ilerisinde k.hakisi olduğunu düşünüyorum. Geleceği görme ele ayağa düşmez ama insani formdaki seri canavarlarında ( Shanks, Dragon, Mihawk, amiraller, ss Sabo ) bol bol göreceğimiz bir olay olacak bence.

Bu kız üç - dört yaşında geleceği net olarak görürken Katakuri 15, Fujitora 22, Rayleigh 46 yaşındaydı ve hiç biri yaşına rağmen bu derece ilerisini ve bu kadar net göremiyordu.
aga sanki bu mantıkla hawkins de listeye girer :d ben bunun hakiyle ilgili oldugunu dusunmuyorum

Tabi ki de Shanks. Adam bu uğurda hiç çekinmeden kolunu verdi. Marineford'a tek elini kolunu sallaya sallaya girdi, kimsenin ruhu duymadı. 4 büyük Amiral + Teach + Garp + Sengoku alanda olmasına rağmen kendisi ve bir avuç tayfası karşısında savaşmaya çekindiler. Bunu sadece silahlanma hakisiyle açıklamak gerçeği görmezden gelmektir. Üstelik Gorosei ile görüşmeye tek başına gelip, kendisini kilit altında tutmak isterlerse, oradan sadece savaşarak çıkmayacağını bilen biri ancak ve ancak iyi bir gözlem hakisi varsa bu cesareti gösterir.

Son olarak Roger'ın miçosu olmuş biri, meyvesiz, genç yaşta sakat haliyle Yonkou olmuş birinin en iyi gözlem hakisinin(şu an ki kuşakta) olmasına kimse şaşırtmaz.

Luffynin Udonda yaptıkları ile Katayi geçtiğini düşünüyorum gozlemde. Adam 5 6 hamle sonrasını alternatif gelecek ile görüyor.

Shankstir ama ilk sırada.

Şöyle bir analiz edecek olursak; Anlık olarak en iyi gözlem haki sahibi Kata'dır. En ayrıntılı olarak görme becerisi Fuji'dedir. Ray'in hakisi biraz da tecrübeden kaynaklı. Doğuştan gelen, Coby ve Gökyüzü adasındaki kız. Kalıtsal olarak Mihawk.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık