Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Destek Şampiyonu

Destek mestek anlamam da benim oynadıģım 1.5 aylık süre zarfında en beğendiģim karakter Ashe idi. O kadar ki ondan başkasıyla oynamamıştım hiç. :)

+1

Ben ayrıca diğer herolarla support oynamayı severim. Örneğin Leblanc, lee sin, velkoz, ahri vs..
Ap midlerle support çok güzel oluyor.
Bir keresinde vlad support ile kayle ve draven'a karşı ikide iki almıştım. Onların takozluğu tabii de, deneyin sizde beğenirsiniz.
Tam da şöyle bir şey demeye gelmiştim ki zaten demişim. Heyt.

5-6 aydır lol oynamıyordum son bir haftadır dereceli giriyorum resmen oyun sonuna kalırsa Sona sup alıp götürüyor özellikle o kalkan ve iyileştirme kabiliyeti üzerine ruh gömleği ve kalkan+ iyileştirme artıran tüm sup itemleri alan bir Sona ile karşılaşmıştım oyundan soğutur.Genel olarak o kalkan can verme özelliğini artıran itemlerle birlikte lulu,janna,nami ve tek parmak şampiyonu soraka çok güçlüler kanımca.Tabi bunlar oynanışa ve kompozisyona göre değişir.Alistar'da değişiklikler olmuş ve CoC(ağır kitle kontrol uygulayınca kalkan veren kabiliyet) kabiliyeti ile çok uyumlu ama 100'e yakın oyun atmışımdır ya bir tane ya da 2 tane geldi Alistar.Üst koridor ya da orman oynadığım için şampiyon ne kadar iyi bir şey demem zor.Genellikle destek özelliği çok olan şampiyonlardan oluşan ve bir tane de yüksek alan hasarı çıkarabilen şampiyona sahip kompozisyonlar %80 kazanmışlar maçlarımda onu fark ettim.Mesela üst koridorda rumble mı var gerisi destek özelliği fazla olan şampiyonlar Zilean,Ivern,Ashe,Janna ve ya adc Twitch,Cait mi Lulu,Nunu,Naut,Nami vs vs...(Elo: plat,elmas)

Aslında çoğu hero çok sağlam. Ama karşısındaki heroya göre. Mesela Braum verdiği zırh ve büyü direnciyle, kalkanıyla, stan atmasıyla çok iyi ama karşısına Morgana, Lux, Karma gibi herolar geldiğinde çok sıkıntılı. Bu diğer menzilsiz karakterler için de geçerli. Bunları alıp da karşıya BC, Thresh gibi herolar gelince de onlar da bunlara sıkıntı yaratıyor.

Dünya Şampiyonası'nda da gördük. Zyra ezdi resmen. Ama karşısına support MF gelince yalan oldu. Bu her lane için geçerli. Hero ne kadar güçlü olursa olsun karşısındaki hero ile etkileşim durumuna bakıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık