Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çocukluk Çizimine Sahip Süpernova

Nasıl batıracağını merakla bekliyorsun bilenmeye başlamışsın. :D
Şeytan meyvesi iblis soyu D. ile alakalı çıkarsa şaşırmam.Onun dışında Dof meyveyi kullanabilecek kapasiteden bahsediyor.Yani tam gücünü ortaya çıkarabilen hiç kimse gelmemiş bile olabilir.Ben aslında şu ana kadar meyvelerin gerçek formu diye birşey görmediğimize şaşırdım.İşte o kullanabilen birisi gerçekten denildiği gibi dünyayı yok edebilir belki deprem meyvesiyle.Belki de meyve sadece beyazsakalda olduğu için dünyayı yok edebilir deniyordu.Yada wb bunu başaramadı ama bb baya uğraşacak en azından yıkımın eşiğine getirecek.
Tüm meyveler için geçerli işte o kısım. Çöp Luffy bile kaç tane teknik geliştirdi lastik meyvesiyle. Ki 100 milyon berry e karaborsada satılacak bir meyveydi bu. Her karakterin bir sınırı vardır ama meyvenin bir sınırı yok, herkesin kullanımı farklı olur. :D

Tüm meyveler için geçerli işte o kısım. Çöp Luffy bile kaç tane teknik geliştirdi lastik meyvesiyle. Ki 100 milyon berry e karaborsada satılacak bir meyveydi bu. Her karakterin bir sınırı vardır ama meyvenin bir sınırı yok, herkesin kullanımı farklı olur. :D
Zaten seride ironik bir durum bu.Meyveler 100 milyon beriye satılıyor ama meyve yemiş adamların çoğu 100 milyon etmiyor.Adam değiller yani bedavaya bile veremezsin satacak olsan. :D

Meyveyi gerçekten ortalama ve üstü kullanan adam öyle yada böyle 100 milyondan fazla ödüle sahip olmalı.11 süpernova dendiğine göre de gereksiz adam sayısı çok fazla işte.

Killer'ın haricide hepsi aşağı yukarı ne olacağını belli etmiş. Killer, neden killer olmuş merak ettim. Çocukluğunun sıradan görünmesinden dolayı Killer dedim.

Unknown

Killer'ın haricide hepsi aşağı yukarı ne olacağını belli etmiş. Killer, neden killer olmuş merak ettim. Çocukluğunun sıradan görünmesinden dolayı Killer dedim.
Belki doğarken annesi ölmüştür ve babası ona Killer ismini takmıştır.

Lan bu Hawkins bebeiken ne süzme bir şey öyle. Şimdiki haline bak bide akıyor ama işte bebeiken leyla. Kid veya Law arasında kaldım ne kadar Kidcide olsak Law2ın o yüz ifadesi ve kurbağası aklımı çeldi:D Ama zerre sevmem salağı:cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık