Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İtici İmparator

En İtici Bulduğunuz?

• Kullanılan toplam oy
    178
@carpe d. em gelse o da Nika'ya oy atar :ehe:
Adamlar haklı be! Paylaşılan bir imparatorluk itici duruyor Luffyde. Op dünyasındaki tek kral olması dışında diğer mevkiler düşük kalır adama. Nika ise Luffynin bir tekniği gibi işte başka bir önemi yok.
Oda düzgün çizemedi diye millet garipsedi o mevzuyu, normaldir. Op da bitti neyseki, sonuna da bakarız bir ara. Çok takma kafaya böyle şeyleri.

Adamlar haklı be! Paylaşılan bir imparatorluk itici duruyor Luffyde. Op dünyasındaki tek kral olması dışında diğer mevkiler düşük kalır adama. Nika ise Luffynin bir tekniği gibi işte başka bir önemi yok.
Oda düzgün çizemedi diye millet garipsedi o mevzuyu, normaldir. Op da bitti neyseki, sonuna da bakarız bir ara. Çok takma kafaya böyle şeyleri.
Türkçe çevirisi: Nika o kadar berbat olduki seriyi bıraktım :ehe:

Türkçe çevirisi: Nika o kadar berbat oldu ki seriyi bıraktım :ehe:
Nika kötü işlenmesine işlendi de Odanın tutarsız tavırları iyice bıktırdı ya yoksa kötü işledi der geçerdik. Ya da belki biz artık doyum noktasına ulaştık da canımız istemiyor. Yazıları okuyasım bile gelmedi son bölümlerde. Şöyle bir üstünden geçtim.

Nika kötü işlenmesine işlendi de Odanın tutarsız tavırları iyice bıktırdı ya yoksa kötü işledi der geçerdik. Ya da belki biz artık doyum noktasına ulaştık da canımız istemiyor. Yazıları okuyasım bile gelmedi son bölümlerde. Şöyle bir üstünden geçtim.
Biz buna Nika etkisi diyoruz.

O meyve lastik çıkmayacaktı :bilmem:

Biz buna Nika etkisi diyoruz.

O meyve lastik çıkmayacaktı :bilmem:
Yani detayda boğulmazsak lastik meyvesiyle de yaptığı her şeyi yine yaptırırdı Luffy’ye.
@Master of Puppets reis kadar ağır bir dille söylemiyorum tabi ama güneş ülke falan mevzularıyla kendi Japon milliyetçisi otakularına selam çakmıştır belki. Kızılelma seven Anadolu çocuğuna gelmiyor böyle şeyler :at::oleyo2:

Law dur sakın o saldırıyı yapma canımı acıtıyor diyen Bigmom ilk sırada. Daha sonra Buggy gelir.

Shanks, Kaido bu işin hakkını verenler.

Teach'te arada bir yerde. Yoksa onunda WB'e babacım vurma ben senin oğlunum diye yalvardığı günleri unutmadık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık