Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İlginç Yönünüz?

Tüylerinizin diken diken olması hissi vardır ya, hani tüm vücudunuz baştan aşağı bir karıncalanıp titrer. Bazen güzelce, vücudunuzu yaya yaya bir esnediğinizde de olur. İşte ben onu istediğim zaman bilinçli bir şekilde yapabiliyorum ama bunu kanıtlamam imkansız. :/

Bu kadardı, iyi günler...

Üye silindi 5781

Tüylerinizin diken diken olması hissi vardır ya, hani tüm vücudunuz baştan aşağı bir karıncalanıp titrer. Bazen güzelce, vücudunuzu yaya yaya bir esnediğinizde de olur. İşte ben onu istediğim zaman bilinçli bir şekilde yapabiliyorum ama bunu kanıtlamam imkansız. :/

Bu kadardı, iyi günler...
Oha bunu ben de yapabiliyorum ama böyle odun gibi dururken değil.Benim huylandığım bir yer var orayı KENDİM gıdıklayınca diken diken oluyor tüylerim.Özellikle bacaklarım

Bazen bir yerden bir yere yürürken adımlarımı sayıyorum ve her zaman solla başlayıp sağ ile bitirmeye çalışıyorum. Eğer son adımım sol ile bitiyor ise fazladan bir adım daha atıyorum.

Çok hazır cevabım ama işin kötü yanıda espri ysptığımda çok ince olabiliyor.. He birde kilo alamıyorum. 1 sene spora gittim takviyeler felan 5 kilo anca alabildim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık