Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Harika Kadın Karakter Tasarımı

En Harika Bayan Tasarımı?

• Kullanılan toplam oy
    73
İstek şansımız varsa yuno kesinlikle olmalıydı burada :D, onun dışında misa misa, hilda, makise kurisu, taiga, inori gibi güzide kızlarımızda ankete eklenebilir :)
inori iyidir hem bir cok kişinin bildigi bir seri guilty crown.future diary maalesef izlemedim.death notetan misayı ekliyecegiz gibi görünüyor.hildayla,lucyi standart sarısın tiplerinden dolayı koymadım.digerlerini bilmiyorum sadece kirusuyu duydum,oda steins,gate izlenicekler listemde. ;) 3 istek gelen her karakteri ekliyecegim maksat,geyik yapmak işte :D

Monkey D. Garp

Rukia'nın ne işi var bunların içinde :D. Bunların hepsinin yeri ayrı bende :utan:, bilemedim kime oy vereceğimi...
Çoklu seçim yok demi ...sanırım Hancock...ewt ewt Hancock.

beyler dedigim gibi oldukca eledim.yinede en az 3 istek alan karakteride ekliyecegim.şimdilik tatsuki,rukia,mirajane,rangiku ve lucy birer tane aldı.

benim oyum zaten belli söylememe gerek yok.ama her evrenden birini secicek olsam.opden hancocku alırdım,narutodan hinatayı,bleachten yoruichiyi.tek bir tane al derseniz erzam yeter:mincika:
eklemelik arıyorsan maya natsume, konan, samui, mizukage mei, seras victoria, integra hellsing, misa misa azula-yok bu anime değil :D- falanda koyabilirsin

edit: robinin bu kadar az oy almasına sevindim rekabet azalsın :D

thosy

Ama çok fazla güzel karakter var ankete girebilecek. Sayı sınırı olduğu için birçok karakterin girememesi normal. Belki de eleme usulü birşeyler yapabiliriz. 10'lu 4-5 grup oluşturup ilk 2'leri alıp son bir anket yapılabilir. Noluyo ya niye bu kadar gaza geldim ben. :D Neyse şıklar arasından Yoruichi'ye verdim. :D

eklemelik arıyorsan maya natsume, konan, samui, mizukage mei, seras victoria, integra hellsing, misa misa azula-yok bu anime değil :D- falanda koyabilirsin
Lütfen Konan ı böyle listelere dahil etmeyelim:) Kishimoto nun başına taş düşmüştü sanırım Konan ı yaratırken,animelerde sevdiğim az sayıda kadın karakterlerden biri.Müthiş bir havası var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık