Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güzel Tek

En güzel tekleme hangisidir

• Kullanılan toplam oy
    97
Afedersin ama burada bence 3 şık var. Kizarui vs 4 (adam sayı ustunkuüs fln dinlememis) Magellan keza tehlikeli ve güçlü bı grubu imha etmiştir. Veee son olarak hepimizin kalbine kazınmış, icimizin yağlarının eridiği, luffynin karakterinin adeta imzası niteliğinde carloss yumruğu. İlk ikisi güç üzerine olduğu için sonuncusu ise görsel ve duygusal zevkin zirvesi olduğu için. Saygılarımla.:respect::sapkali:

Son düzenleme:
Böyle anket konularına anket eklenmeli.
Hahhahaa lan bende sabahdan beri diyorum millet nasıl oy attı. Demek gerçekten adam anket gosteripde vermemiş. Ahaha. Bide adam 2014 de shiryu olma teach yonko olamazdı demiş. Şuan merak ediyorum acaba neyini gördü shiryunun. Hepsi aynı mapustaydi.

A
Hahhahaa lan bende sabahdan beri diyorum millet nasıl oy attı. Demek gerçekten adam anket gosteripde vermemiş. Ahaha. Bide adam 2014 de shiryu olma teach yonko olamazdı demiş. Şuan merak ediyorum acaba neyini gördü shiryunun. Hepsi aynı mapustaydi.
Anket zaman içerisinde silindi muhtemelen.

Bu arada bence de Magellan vs Karasakal tayfası süperdi ama BM'nin Judge'a yaptığını da insan insana yapmaz :hhh:

Pekoms’un Caribou’ya attığı tek şu serideki en temiz iştir.

“Dokunulmaz olduğunu sanan Logia kullanıcıları genelde genç ölür!”

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık