Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güzel Tasarlanmış Düşman

En Güzel Tasarlanmış Villain

• Kullanılan toplam oy
    161
Geçmiş,seslendirme giyim tarzı,dövüş stili ve karizmasıyla Donquite Doflamingo en iyisiydi. Gerçi karizmayı Katakuri elinden aldı şimdilik ama. #izindeyizpembekral Bu arada harbiden orijinal bir villiandır benim için Doflamingo anime ve manga tarihinde 21. yüzyılın ilk çeyreğindeki villianlarda ilk 10'da sayılacaktır tahminlerime göre.

Çevrelerindeki atmosferle beraber bir bütün olarak ele almak lazım. Croco ve Dof zaten Allah'ın emri. Üçüncü de Enel.

Teach ve Doflamingo dedim. Diğerleri bunlara nazaran daha sönük kalıyor. O yüzden 3.hakkımı kullanmadım. Ama Enel, Crocodile ve Magellan da iyiler.

Kuro olsa kesin bi oyum ona giderdi. İşleniş açısından en sağlamı odur bence.
Katakuri, Teach ve Crocoya gitti oyum.

En keyif veren; Crocodile.
Bana en fazla hayal kırıklığı yaşatan; Doflamingo.
Karakter işlenişini eksik/tutarsız bulduğum; Rob Lucci, kısmen Doflamingo, Don Krieg, Hody
En gereksizi; Foxy
En gücünün hakkını veremeyeni; Moriah
En delikanlısı; Kuma
En iyi kılıç kullananı; Mihawk.
En kalın kafalısı; Jack.

Son düzenleme:
Akainu ve Katakuri.

Aka zaten dövüş tarzını en sevdiğim karakter.Meyvesi,psikopatlığı,hayvanlığı,görünüşüyle ben tehlikeyim diye bağırıyor.2y sonrası bıraktığı sakal piskopatlığına psikopatlık katmış.

Kata'da sağ kol hayranlığımdan geliyor.Görüşünü de karakteri de çok iyi.

Tek oy kullandım o da tabi ki Doflamingoya gitti. Geri kalanı toplasan Dofun gözlüğü etmez. Her yönden E. Odanın yaptığı en iyi işti Doffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık