Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Sol Kol

Sizce Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    173
Bu bölüm ne diye patladıysak...
Patlamak için Sanji seraphime vursa bacağı kırılır diye bir teorimiz olmalıydı en baştan. Spoilera göre geyik çevirdik ya patlamış olduk. Buna göre Oda'ya sövüp sayan Sanji fanları da patladı. Onlar da olmaz öyle şey deyip Sanji'nin arkasında durmadılar sonuçta.

Ciddi bir tartışma yapmayacaktım ama bunu sen istedin. Manga sayfaları konuşsun o zaman.
:D
Sanji'nin ve Jinbe'nin ödülünden sonra dördüncü olan biri 4 yıl sonra öne geçti diye girdiği kibire bak hele.

Görmemişin bir ödülü olmuş tutmuş görgüsüzlük yapmış.

Sanji'nin ayağı kırıldı diye capsler bile yaptınız foyanız bölüm çıkınca bozuldu.
Bir iki dalga geçmiş olabilirim. Geçtiysem de Oda'nın böyle şeyleri yapmaması gerektiğini söyledim kendi adıma. @Sodex Bu Sanji'nin güçsüzlüğünü göstermez robotun güçlülüğünü gösterir demişti. Ben de robotun güçlü olmasını bunu yapmadan gösterebilir demiştim Sanji'nin rezil olmaması gerektiğini savunmuştum. Ben caps filan yapmadım ayrıca. Patlama muhabbeti de ayrı bir şey zaten.

Merak etme tayfaya katılacak kendisi ama üçüncü adam olarak. Doğum günü 3.11. son üyenin Yamato olacağı kesin. Tayfa içinde de 3. sırayı alacak muhtemelen. Çünkü Zoro ve Sanji'nin sağ ve sol kol olduğu kesin.

Yamato'yu tayfaya daha sonra getirmek istemesinin sebebi Zoro ve Sanji'nin kendisinden güçsüz olmasıydı. Bir arc önce Pica ve Oven'le savaşan arkadaşlar bir arc sonra YC1-YC2 adamlarla kapıştılar tayfaya getirmek için Zoro ve Sanji'nin aşması gerekecek.

Wano'da Zoro, bu arc ya da sonraki arc da Sanji Haoshoku açar ve bir şekilde Yamato'nun önüne geçirir.
Gelmicek diyorsun yani.

Gelmicek diyorsun yani.
Yani Zoro ve Sanji'nin de potansiyeli var ama acaba seri sonuna kadar Yamato'yu geçebilirler mi bende düşühşnüyorum. Şimdi bu kız Wano'da kaldı. Orada Momonosuke'ye hibrid formunu kullanmayı öğretecek o arada bol bol kondisyon tutacak Ryou öğrenecektir kesin. Bizimkilerin geçebileceği meçhul.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık