Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Slash

En Güçlü Slash'ı Kim Yapıyor ?

• Kullanılan toplam oy
    68

Üye silindi 1004

Atan kişilerin yüz ifadelerine bakalım;

Tabi Rogerın attıktan önceki ifadesi bu ne yazık ki. Çünkü hemen sonra Wbye vurup sırıtıyor. Onu koymak anlamsız olurdu.
Benim slashim güçsüz memnuniyetsizliği bakışı...

Tek Tanrısal Nefret’le Mihawk’ın slashini hiç ederdi Roger. WB dalgasını geçip bırakıyor, Jozu geleceği için gülmüyor. Mihawk’ın cinsel organıyla dalga geçermiş gibi gülüyor Beyazsakal. Adam yerine koymuyor Mihawk’ı... Mihawk’ın ağababası Shanks’i adam yerine koymayan Beyazsakal, Mihawk’ın slashini sabahtan kahvaltısında yer.
Mihawk şimdi 2 tane yonkou yu alamaz diyorsun yani.Hiç yakıştıramadım.Koskoca Mihawk.Zoro bir yonkou ediyorsa bırakta hocası 2 yonkou alsın.:gamyon:

Edit:Tüm yazılanlar troll içeriği bulundurmaktadır.Mihawk denilen eleman sağ kol alsın o bile yeter : )

Üye silindi 1004

Mihawk şimdi 2 tane yonkou yu alamaz diyorsun yani.Hiç yakıştıramadım.Koskoca Mihawk.Zoro bir yonkou ediyorsa bırakta hocası 2 yonkou alsın.:gamyon:
Zoro hangi rüyada Yonkou ediyor yahu? Zoro kim Yonkou etmek kim? Kaptanı bile tek başına Yonkou indiremiyor. Mihawk, Amiral’e denkse öpsün başına koysun. Ama sanmıyorum.

Benim slashim güçsüz memnuniyetsizliği bakışı...
Nereden nereyi kestiğini biliyorsun değil mi ? Adam mf adasını boydan boya kesti.
Smoothie gitsin portakal suyunda oynasın.
Roger şekilli şüküllü saldırılar yapsın.
Mom zaten slash atmadı mızrakla deldi fark var o başka teknik.
Slash olayını işini bilenlere bıraksınlar.

Fuji hemen anladı mesela Zoro'nun işin ustasının çırağı olduğunu. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık