Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Mihawk neden yok burada? Mihawk tek kolluyken herifle vs atmıyor zaten yenerim diye. Shanks dediğimiz adam da tek kollu haliyle Yonkoluğa devam ediyor. Basit bir denklemle Mihawk tek koldayken büyük güç düşüşü yaşamış Shanks’ı yenecek güçte hatta bunu savaşmadan anlıyor. Düşünsenize diğer Yonkolara neler neler yapar.

Mihawk neden yok burada? Mihawk tek kolluyken herifle vs atmıyor zaten yenerim diye. Shanks dediğimiz adam da tek kollu haliyle Yonkoluğa devam ediyor. Basit bir denklemle Mihawk tek koldayken büyük güç düşüşü yaşamış Shanks’ı yenecek güçte hatta bunu savaşmadan anlıyor. Düşünsenize diğer Yonkolara neler neler yapar.
Mihawk neden yok çünkü 4 imparator. Mihawk 0. imparator. Bilirmisin bilmem ama Termodinamiğin 3 tane kanunu vardır.
Önce 1. bulmuşlardır sonra bir tane daha bulmuşlar bakmışlar ki sonradan bulunan daha temel. Ama düşünmüşler millete biz bunu 1. kural diye öğrettik şimdi iki yaparsak sıkıntı olur. Sonra zekinin biri atlamış biz buna sıfırıncı kural diyelim o zaman demiş.
Sonuç olarak buda böyle 4 imparatorlar diye biliniyor ama Mihawk bilinmeyen bir cevher sonradan gücünü kanıtlayıp 0.İmparator olarak yerini alacak inşallah.
Edit:Bir daha okudum da yorumumu Mihawka laf atıcam diye adamı savunuyorum resmen, Mihawk fanları beni kendilerine benzettiler. Kılıç getirin koklayacam.

En güçlü yonkou dendiğindendir ama white dede en güçlü korsanmıydı dünyanın engüçlüsü müydü neyse bi konu var orda dededen güçlü yazabilirsin mesela:ehe:

Nedense Shanks gibi geliyor bana Belkide şuan yaşîyan ve gözüken en güçlü kişi bile olabilir.

En gucluyum deyip Shanks'tan kacan sonra Akainu geliyor deyip butun ekip olarak topuklayan Teach 24 oyla en guclu 3. secilmis. Nasil olur yaw :oleyo2:
:beli:Teach korsanlar kralidir!:beli:

shanks ile karasakalın ( güncel ) gücünü bilmiyoruz. O yüzden bişi söylemek gereksiz olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık