Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Karasakal, güçte bana Luffy havası veriyor. Karşılığıymış gibi. Karasakal'da Luffy gibi aptal. Ciddiye binince yapacağını yapıyor. Normalde her karşılaşmada ilk Luffy tek yer. Merak ediyorum Karasakal dövüşünde önce hangisi yer. :dd.d

Genele baktığım için Karasakal demiştim. Yine Karasakal diyorum. Umarım yanıltır. :oleyo2: .pppp

Yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim ya. Kaido>Roger nedir? Luffy KK'dan güçlü adamı mı yendi? Seri bitti de bizim mi haberimiz yok.
Buna benzer konularda yazılan bu tip absürt yorumlar troll amaçlı yazılıyordur.Zoro > Luffy veya Mihawk > Shanks gibi.Bu tip yorumları misal gördükçe gülüp eğleniyoruz sağolsun arkadaşlar.Zannetmiyorum gerçek düşüncüleri olduklarını.Umarım değildir.

Panel fetişliği dostum çok önemsemeye gerek yok.
BM devler konusunda "even WB" diyerek onların farklı kulvar olduğunu söylüyor mesela. Bu da panel.
Buna benzer konularda yazılan bu tip absürt yorumlar troll amaçlı yazılıyordur.Zoro > Luffy veya Mihawk > Shanks gibi.Bu tip yorumları misal gördükçe gülüp eğleniyoruz sağolsun arkadaşlar.Zannetmiyorum gerçek düşüncüleri olduklarını.Umarım değildir.
Zoro>Luffy, Mihawk>Shanks zaten 😎

Roger > Kaido mıdır bunu bilmiyorum ama Kaido ile Roger arasındaki fark çok yoktur.

Luffy’nin Gear 5 yeteneği ise kendisini Kaido’nun üstünde olmasını sağladı.

Şuanki Luffy, Roger’dan güçlü olabilir.Bilmiyorum belki de eşit seviyedelerdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık