Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Kral hakisi olup MFde kullanmayacak kadar güçlü bir amiral yok.Benim hatırladığım kadarıyla hiçbiri kullanmadı.Hakide ustalar ama kral hakileri olacak diye bir durum yok.Meyve uyandırmasından da pek umudum yok açıkçası.Çok düşük şanslar hatta teori olasılığında bana göre dediğin şeyler.
Dostum o zamanlar serinin dinamikleri tam oturmamıştı. Bu yüzden sadece tek tür kral haki vardı. Adamlar napsın? Beyazsakala kral haki mi salsınlar belki bayılırlar diye?

ne var bu hallerinde gayette güçlüler bir yonkoudan eksi kalan ne özellikleri var ? meyve uyanışı, kral haki kullansalar yonkou liginin üstüne çıkarlar :a:
Haki, fiziksel güç, hız, dayanıklılık vesaire. Tabii bunları ortalama alıyorum. Mesela Kizaru çok hızlı olabilir. Ve en başında kral haki ekleyemeyen biri nasıl yonko ligi olabilir. En güçlü geçen amiral hastalığı yüzünden rahat hareket edemeyen Wb'nin 2 yumruğuyla bir süre hareket edemiyor. Luffy ise en güçlü yonkoyu atlama ipi yaptı geçen bölümlerde.

Dostum o zamanlar serinin dinamikleri tam oturmamıştı. Bu yüzden sadece tek tür kral haki vardı. Adamlar napsın? Beyazsakala kral haki mi salsınlar belki bayılırlar diye?
Ben bir şey demiyorum ki zaten Wano'da güc dengelerini iyice allak bullak etti Oda.Sadece görünen köy kılavuz istemez görünen bir kral haki kullanıcısı amiral yok bildiğim kadarıyla

Haki, fiziksel güç, hız, dayanıklılık vesaire. Tabii bunları ortalama alıyorum. Mesela Kizaru çok hızlı olabilir. Ve en başında kral haki ekleyemeyen biri nasıl yonko ligi olabilir. En güçlü geçen amiral hastalığı yüzünden rahat hareket edemeyen Wb'nin 2 yumruğuyla bir süre hareket edemiyor. Luffy ise en güçlü yonkoyu atlama ipi yaptı geçen bölümlerde.
Haki

Akainu, kizaru ve aokiji'nin geleceği görmeye dayalı featleri var hepsi katakuri'nin yaptığı gibi saldırının geldiği yeri görüp yok ediyor üstelik Akainu bunu hız olarak Kizaru'yu sollamış king ve queen'in tepki veremeyeceği kadar hızlı olan marco'ya karşı yapıyor aokiji ve kizaru'nun featleri ise direkt wb'nin üzerinden

3 amiralde wb'nin saldırısını blokluyor bunu yaprarken herhangi bir skill kullandıklarını görmüyoruz gördüğümüz tek şey amirallerin bu duruşu oluyor bu duruşta ryuo duruşuna benziyor verilebilecek en mantıklı açıklama da bu

Dayanıklılık olarak wb'nin iki tane saldırısını direkt olarak off guard bir şekildeyken yedi ama bunlara rağmen yeniden ayağa kalktı diğer tarafta ise 2 yumruğa yüzünün yarısını ve iç organlarını bırakan wb var, Aokiji jozu'nun saldırısını off guard yemesine rağmen pek etkilenmiyor ufak bir damla kan

Hız olarak şu panelden yola çıkıp amiraller hızlı değil diyebileceğim bir panel yok Akainu gayette wb'ye karşı denk hız sergiliyor Marco ve Vista'nın saldırılarını aynı anda blokluyor kizaru'nun hızını övmeme gerek yok bence

birde en güçlü olarak akainu'yu kast etmişsin galiba ama öyle bir şey geçmiyor

amiralleri karşılaştırabilmek için daha fazla feat lazım daha iyi işlenmeleri lazım ama şu halleri ile yonkou liginin altında değiller

@Murray Şu anda en önemli haki kralların hakisi ve hiçbirinde görünürde bu yok. Kral haki eklemeyi öğrenince zaten Luffy de ryou'yu saldı (Son saldırı hariç.). Üstünlük belli yani. Gözlem olarak bakarsak sadece amirallerin üstünlüğünü kabul ederim zaten.
Dayanıklılık olarak wb'nin iki tane saldırısını direkt olarak off guard bir şekildeyken yedi ama bunlara rağmen yeniden ayağa kalktı diğer tarafta ise 2 yumruğa yüzünün yarısını ve iç organlarını bırakan wb var, Aokiji jozu'nun saldırısını off guard yemesine rağmen pek etkilenmiyor ufak bir damla kan
Bu durum ise tamamen meyve farkı. Akainu'nun meyvesi daha bitirici. Değdiği anda zaten normal bir insan uzvuna veda eder op dünyasında. Ayrıca Oden'in 1 saat (Tam emin değilim.) kaldığı yağ 700 derecenin üzerindeydi (Yine emin değilim, rakamlar değişebilir.). Lav ise internetten baktığıma göre 1.000-1.300 derece arası değişiyor. Yani Wb'nin doğru düzgün silahlanması olsa Big Mom vesaire gibi o kadar yıkıcı da olamazdı Akainu. Wb'nin hakisine bağlı o durumlar hep.

Hız olarak şu panelden yola çıkıp amiraller hızlı değil diyebileceğim bir panel yok Akainu gayette wb'ye karşı denk hız sergiliyor Marco ve Vista'nın saldırılarını aynı anda blokluyor kizaru'nun hızını övmeme gerek yok bence

birde en güçlü olarak akainu'yu kast etmişsin galiba ama öyle bir şey geçmiyor

amiralleri karşılaştırabilmek için daha fazla feat lazım daha iyi işlenmeleri lazım ama şu halleri ile yonkou liginin altında değiller
Burada ise kilit nokta şu ki gözlem haki sayesinde kendinden çok daha hızlı biriyle rahatça kapışabilirsin. Akainu'nun gözlem hakisinin Mf Wb'den iyi olduğu konusunda hemfikirizdir sanırım. Yani Wb ile denk dövüşmesi aynı veya yakın hızda olduklarını da göstermiyor. Ki Wb hızıyla öne çıkan bir yonko da değil. Ona rağmen durum bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık