Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
E ama sonuç olarak uyanış saldırılarını kullanmadan hasta Wb'ye sorun çıkartabiliyorlar. Uyanış ise çok ayrı bir seviye katıyor zaten. Onun dışında Akainu haricinden kral haki çıkacağını ben de zannetmiyorum.
Madem burda bu konuyu tartışıyorsunuz ben de dahil olayım. WB Akainu'yu arkalamayana kadar eşir bir savaş gidiyordu mangada. Akainu'nun verdiği darbelerle de sonunda ölücekti zaten WB.

E ama sonuç olarak uyanış saldırılarını kullanmadan hasta Wb'ye sorun çıkartabiliyorlar. Uyanış ise çok ayrı bir seviye katıyor zaten. Onun dışında Akainu haricinden kral haki çıkacağını ben de zannetmiyorum.
Amiral olayı şimdi abartılmaya müsait ama Oda onları işlemeye başladığında ne öldürücülükleri kalacak, ne güçleri. Burada olursak görürüz ne olduğunu :ehe:

Madem burda bu konuyu tartışıyorsunuz ben de dahil olayım. WB Akainu'yu arkalamayana kadar eşir bir savaş gidiyordu mangada. Akainu'nun verdiği darbelerle de sonunda ölücekti zaten WB.
O eşit giden savaşın en başında zaten Squardo sayesinde Wb'nin hastalığını ortaya çıkartıyor.

Eşit mi?
1-Tüm dezavantajlarına ve birden fazla rakibine rağmen sakayı saf dışı bıraktı.
2-Etrafta kimse olmasa 1v1 de sakayı öyle yüzüstü bırakıp kimse gitmez.Ölü say sen onu.
Ve tüm bu sakazuki aksiyonu WB’nin iki dakikasını aldı.

Serinin dinamikleri oturmadığı için Akainu uyanışı göstermemiştir. Şuan görsek çok farklı seviyede olur. O an ki Akainu bile yonko seviyesi vardır.
Şu an görsek olacağını ben de düşünüyorum ancak o zaman için mümkün değil bence. Wb'nin yonko eden hali zaten hasta olmayan hali.

Eşit mi?
1-Tüm dezavantajlarına ve birden fazla rakibine rağmen sakayı saf dışı bıraktı.
2-Etrafta kimse olmasa 1v1 de sakayı öyle yüzüstü bırakıp kimse gitmez.Ölü say sen onu.
Savaş sonrası Beyazsakalda ölüyor o zaman. Ben eşitlikten değil Akainu'nun zaferi tarafındayım. Senin dediğin gibi olsa bile en kötü eşit olurlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık