Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Kim en uzun süre yonkou ise o en güçlüdür ya da en yüksek ödülü vardır demek istemedim ama neyse..

BM ya da Kaido'nun Shanks karşısında galibiyet alabileceğini cidden düşünüyor musun ? Kaido Zoro'dan ölü haliyle Ashura yedi. Shanks bu saldırının 3-4 misli büyüğünü yapar. BM o kadar açık veriyor ki karşısında sağlam biri olsa jelibon gibi bölünecek ortadan ikiye öyle bir izlenimi var kadının. Shanks gibi bir haki master darmaduman eder bence bu ikisini. Hiç şüphem yok.
Karşısında shanks olursa o kadar dikkatsiz durmazlar ama.

BM ya da Kaido'nun Shanks karşısında galibiyet alabileceğini cidden düşünüyor musun ? Kaido Zoro'dan ölü haliyle Ashura yedi. Shanks bu saldırının 3-4 misli büyüğünü yapar. BM o kadar açık veriyor ki karşısında sağlam biri olsa jelibon gibi bölünecek ortadan ikiye öyle bir izlenimi var kadının. Shanks gibi bir haki master darmaduman eder bence bu ikisini. Hiç şüphem yok.
Kral hakili saldırı şeklini Kaido da yapıyor. Haki olarak bir eksiği yok adamın. Eee mistik zoan meyvası da var. Shanks'tan üstündür dememek için bir sebep göremiyorum.

Shanks'ın seviyesine dair düşüncelerimden bağımsız bir yorumda bulunacağım. Muhtemelen Shanks'ın h.hakisinin Wb'ninkine denk, hatta daha üstte olduğunu düşünen birçok kişi vardır. Ona rağmen denklem belli. WB>Shanks. Şuraya getiriyorum konuyu; h.haki seviyesi önemlidir ama tek önemli etken değildir. Seviye belirlerken bunu göz ardı etmeyin derim.
Düz deprem şu anki Luffy'nin yumruklarına denk olabilir.

Düz deprem şu anki Luffy'nin yumruklarına denk olabilir.
gücü kısılan meyve deprem meyvesi yoksa deprem meyvesini düşünmüyorum denk. Aslında hala düşünmüyorum.Karasakalın Black vortex atıp luffynin meyvesini iptal ettiğini varsayalım şu saçma yeni kral haki kaplamalı olayıda denk sayalım luffyle vortex+deprem beyin kanaması geçirir yine luffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık