Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Bence Beckman en güçlüsü şuan. King de şuan shiryudan güçlüdür. Shiryu onu ileride geçer. Seri sonu ise; Zoro > Shiryu > Beckman > King > Katakuri > Marco
Marco ve Kata konusunda arada kalıyorum ya. Biri full tank saldırı gücü fazla yok öteki de tam tersi saldırı gücü fazla ama fazla tank değil. Çok denk bir kapışma olur. Kim alır bilemicem.

Hikaye direktifini baz alırsak kesinlikle Shiryu'dur veya olacaktır. Yoksa herkesin tahmin ettiği üzere Beckman çıkar. Marco'nun da uzun süre sanılanın aksine Kata'dan veya King'den öyle gözle görülür derecede üstün olmadığı aşikar gibi duruyor. King>Marco>Kata derim kendi adıma ama bu görüşümün arkasında sıkı durmam, ark bir bitsin hele. King reise çok önemli özellikler veriliyor.

Eğer sağ kol olsaydı, Rayleigh'in zirve zamanlarından bile üstün bir sağ kol olacak idi; Mihawk. Kaptan olsa, Şanks'tan daha güçlü bir tayfa toplardı. Krallık istese, dünyayı ayaklar altına alırdı. İstese dünyayı ikiye yarar, bir yarısı benim, diğerinde siz takılın çekerdi. Öyle bir kraldır Mihawk Reis!!...

Sıralamam değişmedi. Hatta devrimci sağ kolu olarak Sabo'yu da ekleyeyim;

Sabo > Beckman > Marco > Shiryuu > Katakuri > King
Sabo görünüş itibariyle çoğu sağ koldan daha hafif kalıyor. Bana verdiği izlenim böyle. Seri sonu da maksimum edeceği amiral ya da Akainu'yu yenerse filo amirali seviyesi. Güncel Sabo dersen hala en güçlü sağ kol değildir ama seri sonu Zoro ve Rayleigh'den sonra en güçlü sağ kol olur, katılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık