Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Konuyla alakalı yorumlar değil bunlar.Ben girdiğin çıkmazdan bahsettim sen arada çok güç farkı var aha bu kadar uçurum uçurum diye sıvamaya çalışıyorsun.Peros’tan güçlü neredeyse Cracker edecek sonra Kata yarım atacak dünyaya bak. xD Adamının adamının adamı falan değil arka arkaya sıralanmış komutanlar bunlar.Kata ile Smoothie yanyana işe koyulurken çiziyor.Arada fark varsa bu bir yere kadar dağ yok arada.

Zayıfsın demedi daha güçlü olsaydın keşke dedi.İstiyor ki Kuzan gibi yanımda adam olsun kolay mı öyle.
Olanı attım.Peros'tan güçlü olan adam adamla bile Kata'nın arasındaki farkı da gösterdim.Daha yazmaya gerek yok.Cracker edecek diye bir tane yorumum yok benim İchiji için.Herif Peros'a üstün geldi dedim sadece yeneceğini bile kesin söylemedim.

Sıralanıştan fark olmuyorsa Zoro ile de Killer arasında fark yok.Luffy de çatı dövüşünde Zoro,Killer,Law,Kid ile sıralanıyordu.Bu adamlar arasında fark yok muydu yani ? Kendini kandırıyorsun bildiğin.Gördük Cracker ile Kata arasındaki farkı.Gördük King'i görünce gözlerine bile bakmaktan çekinen Jack'i.Feat olarak zaten gerçekler ortada.Hikayede de belli fark.İnanıp inanmamak sana kalmış.

Smoothie örneği ise şaka olmalı.Smoothie partide Bege'yi biri durdursun diye bağırıp kendini parçalarken,Bege yanında Jinbei ve Pedro'yla Kata'yı tutamadı.

Marco'nun en güçlü olmadığı kesin. Hamlamış artık. Diğer karakterler arasında seçim yapmak zor. Hepsinin kendine göre avantajları var ve fırsatını bulduğunda harcarlar. Kata'nın gözlemi, Shiryu'nun görünmezliği gibi. Tahmini olarak Beckman diyorum.

Kaido'nun aptal biri olduğunu beş madde ile kanıtla hadi!
-Kızına oğlum diyor.
-Luffy'i yakamayınca şaşırıyor niye yanmadın diye soruyor. Zeki adam savaş ortasında sormaz böyle şeyler, hakiden olduğunu anlar.
-Luffy'i öldürdüğünü sanıyor, kendi çocuğu Yamado bile ölmediğini biliyor.
-Big Mom'a paso atar çekiyor, gelme gelirsen öldürürüm diyor sonra ablam deyip ittifak kuruyor.
-Hükümete savaş açacağız diyor hükümete silah satıyor.
gibi gibi.

-Kızına oğlum diyor.
-Luffy'i yakamayınca şaşırıyor niye yanmadın diye soruyor. Zeki adam savaş ortasında sormaz böyle şeyler, hakiden olduğunu anlar.
-Luffy'i öldürdüğünü sanıyor, kendi çocuğu Yamado bile ölmediğini biliyor.
-Big Mom'a paso atar çekiyor, gelme gelirsen öldürürüm diyor sonra ablam deyip ittifak kuruyor.
-Hükümete savaş açacağız diyor hükümete silah satıyor.
gibi gibi.
-Yamato'yu çıplak görmedikçe kendisinin dişi olduğuna inanmam. Ayrıca Kaido kızının yönelimine saygı duyan bir baba.
-Luffy hakiden değil plot armor'dan dolayı yanmadı.
-Şeytan meyveli birini denize atsam ben de öldüğünü düşünürüm.
-Dedemiz nenemiz yaşındaki insanların fantezilerini sorgulamak bize düşmez.
-Kapitalist sistemin işleyişi böyle.

-Yamato'yu çıplak görmedikçe kendisinin dişi olduğuna inanmam. Ayrıca Kaido kızının yönelimine saygı duyan bir baba.
-Luffy hakiden değil plot armor'dan dolayı yanmadı.
-Şeytan meyveli birini denize atsam ben de öldüğünü düşünürüm.
-Dedemiz nenemiz yaşındaki insanların fantezilerini sorgulamak bize düşmez.
-Kapitalist sistemin işleyişi böyle.
Adam Orochi'yi de öldürdüğünü sanıyor. Adam ile o kadar yıl beraber olduğu halde. :D
Yaşlı WB kadar gözlemi yok ya da aptal işte. Cevapların karşılamıyor ne yazık ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık