Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Yani Oda da o şekilde çizebilir diyorum zor olmaz öyle göstermesi.Animatörler öyle yorumlamış tam bakmadım gerçi belki mangayla tamamen aynıdır.

Bu arada mangadaki sahnede Moria muhtemelen k.hakiyle gelen şeyi farkedemedi.Yada farkedince iş işten çoktan geçmiş oldu.Moria gibi Kaido ile dövüşmüş karakter gözlem haki sahibidir aksi şaşırtıcı olur.
Ya sen neden böylesin. Neden argüman olarak film anime falan kullanıyon. Kaç yıllık manga okuyucususun vallahi ayıp.

Ya sen neden böylesin. Neden argüman olarak film anime falan kullanıyon. Kaç yıllık manga okuyucususun vallahi ayıp.
Yeteneği korkutucu aktarmışlar baya hissi vermişler.Görünmezliği baya korkutucu işleyebilir diye ilham verdi sadece animeyi argüman olarak kullandığım yok.

Ama bazı açılardan da yararlı olabiliyor.Kaido g4 yumruklarıyla sadece devrildi sanıyorduk ama manganın alt karesinde şehri uzaktan gösteriyor mesela Kaido'nun yer değiştirmesini.Ama işte ne kadar ileriye gitti orası tamamen yorum.Bunlara da dikkat edilmesi lazım şimdi animeye aktardıkları bazı şeyler belirsiz kısımlar.Okurken de belirsiz ölçülmesi zor.Okurken göreceli yani.O yüzden nasıl yorumlamışlar diye baktığımız oluyor.

Attıkları teki yanlış yapmışlar mesela.5 metrelik mesafede Kaido'nun arkasına direk düşüyor normalde.Öyle dağdan kayadan sekmeler saçmalık.Şimdi bu yanlış mesela uzatmak istemişler.Doğru mu yanlış mı göreceli mi bunu ayırt etmek için iyi olabiliyor bazen anime.Gerçi artık izlemiyorum sadece önemli olaylara göz atıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık